d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Playstation 3 > Kto Ma, W Co Gra, Z Czym Ma Problem ;)
Prev15960616263523Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Mar 12 2010 04:07pm
Quote (Redel @ 12 Mar 2010 20:42)
Nie wiem co wam sie w tym nie podoba..

Dla mnie teksty sa epickie jak na gre ;p

ehh czyli widac, kto jest targetem ludzi odpowiedzialnych za takie tlumaczenie - osobniki jarajace sie tym, ze w grze ktos powie kurwa albo "chuj ci w oko" :( do mnie to nie trafia
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Mar 13 2010 12:39am
Quote (fro5tbite @ 12 Mar 2010 23:07)
ehh czyli widac, kto jest targetem ludzi odpowiedzialnych za takie tlumaczenie - osobniki jarajace sie tym, ze w grze ktos powie kurwa albo "chuj ci w oko" :( do mnie to nie trafia


Wiesz , nigdy jeszcze nie gralem w gre w ktorej by cos takiego bylo. (nie liczac Brothers in arm)
Chce zobaczyc czy bedzie to fajne , a moze bedzie to przeszkadzac . Kazdy ma swoj gust - nie musisz nazywac mnie osobnikiem..
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Mar 13 2010 05:33am
Quote (Redel @ 13 Mar 2010 07:39)
Wiesz , nigdy jeszcze nie gralem w gre w ktorej by cos takiego bylo. (nie liczac Brothers in arm)
Chce zobaczyc czy bedzie to fajne , a moze bedzie to przeszkadzac . Kazdy ma swoj gust - nie musisz nazywac mnie osobnikiem..

a co to jest, obelga? xd kazdy czlowiek to osobnik :< mnie to po polsku po prostu razi, po angielsku nie brzmia na pewno jak para dresow :P
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Mar 13 2010 06:08am
Po kilku godzinach gry na multi w BC2 muszę powiedzieć, że mnie nie zachwyciło. Gra się fajnie, jednak nie porywa. Myślę jednak, że to tylko ze względu na to, że lamię jak cholera :D
Co innego grać na singlu, a co innego na multi. Gram cieniutko jeszcze. Mam problemy z zauważeniem przeciwników. Zlewa mi się to wszystko. Mam też trudności z celowaniem. O dziwo na singlu nie miałem tego problemu. Ze snajperki idzie ściągnąć sporo przeciwników, ale to nie dla mnie. Wolę być w centrum akcji. Genialne są rozwiązania z pojazdami. Widok nadlatującego helikoptera czy jadącego czołgu jest bezcenny. Serce staje w miejscu :D
Emocje są spore. Czuć wojnę. Wszystkie budynki można rozwalać, mnóstwo kurzu w powietrzu, śmigające nad głowami rakiety. Świetne jest udźwiękowienie. Na słuchawkach Sennheisera wgniata mnie w fotel.
Myślę, że muszę spędzić więcej czasu na multi, żeby mi się to bardziej spodobało. Mam zaledwie rank 2. Sprzęt słabiutki, trzeba zapracować na lepszy.
Grafika jest ładna, zwłaszcza postacie. Lekko może przeszkadzać brak AA, przez co widać "schodki", ale po pewnym czasie nie zwraca się na to uwagi.
Zwykle grałem w proste strzelanki typu Q3A na CA, dlatego tutaj czuję się nieco zagubiony. Jest ogrom możliwości. Mnóstwo broni, 4 specjalizacje, sporo pojazdów. Nie jestem przyzwyczajony do takiej gry. Nigdy nie grałem w Call of Duty na multi.
Battlefield 1943 jest prosty w porównaniu do BC2. Podobało mi się to w nim. Mimo wszystko myślę, że i BC2 polubię jak się z tym wszystkim oswoję.
Banned
Posts: 1,911
Joined: Jul 21 2009
Gold: Locked
Warn: 70%
Mar 13 2010 11:08am
Quote (fro5tbite @ 12 Mar 2010 23:07)
ehh czyli widac, kto jest targetem ludzi odpowiedzialnych za takie tlumaczenie - osobniki jarajace sie tym, ze w grze ktos powie kurwa albo "chuj ci w oko" :( do mnie to nie trafia


Wg. mnie bardzo dobrze, ze jest troche tych przeklenstw. Mozna poczuc ten 'klimat', myslisz ze w prawdziwym zyciu inaczej to wyglada? ;D
Wg mnie o wiele lepiej brzmi "Wypierdalac, granat kurwaaa!" niz killzonowe "Choleeera, spadamy, uwaga, rakieta - cholera!" -.-

This post was edited by Stara_Lunara on Mar 13 2010 11:08am
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Mar 13 2010 11:12am
Quote (Stara_Lunara @ 13 Mar 2010 18:08)
Wg. mnie bardzo dobrze, ze jest troche tych przeklenstw. Mozna poczuc ten 'klimat', myslisz ze w prawdziwym zyciu inaczej to wyglada? ;D
Wg mnie o wiele lepiej brzmi "Wypierdalac, granat kurwaaa!" niz killzonowe "Choleeera, spadamy, uwaga, rakieta - cholera!" -.-

pozwol, ze zacytuje sam siebie

Quote (fro5tbite @ 12 Mar 2010 15:15)
no wlasnie nie o to chodzi. np. ugrzecznienie killzona 2 i teksty typu "finezja srezja" psuja klimat :< lepiej jak jest tak, jak tworcy gry sobie obmyslili :)

no ale bez przesady z tymi bluzgami. oczywko to tylko moje zdanie, jesli ciebie rzyliard bluzgow w ciagu 5 sekund wstawki nie razi, to spoko, enjoy.

This post was edited by fro5tbite on Mar 13 2010 11:14am
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Mar 13 2010 12:42pm
Quote (fro5tbite @ 13 Mar 2010 12:33)
a co to jest, obelga? xd kazdy czlowiek to osobnik :< mnie to po polsku po prostu razi, po angielsku nie brzmia na pewno jak para dresow :P


Myslalem ze mowisz to ironicznie :D

Wybacz , nie ma emotkow nie ma ironi..

Mój błąd :P
Banned
Posts: 1,911
Joined: Jul 21 2009
Gold: Locked
Warn: 70%
Mar 13 2010 01:36pm
Kurde, ciezko jest zrobic platyne w killzone 2? Glownie chodzi mi o przejscie na elite i przejsce bez utraty zycia, bo reszta jest w miare latwa (trofiki online moga troche byc trudne, zwlaszcza 1% najlepszych graczy tygodnia :/). W sumie 10 troefeow mi zostalo do platynki i nie wiem czy to meczyc.
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Mar 13 2010 02:37pm
Quote (Stara_Lunara @ 13 Mar 2010 20:36)
Kurde, ciezko jest zrobic platyne w killzone 2? Glownie chodzi mi o przejscie na elite i przejsce bez utraty zycia, bo reszta jest w miare latwa (trofiki online moga troche byc trudne, zwlaszcza 1% najlepszych graczy tygodnia :/). W sumie 10 troefeow mi zostalo do platynki i nie wiem czy to meczyc.

przejscie bez utraty zycia banalne, nie musisz przejsc bez wczytywania. masz jak wybierasz sekcje napisane, ile najmniej smierci miales. po prostu powtarzasz wszystkie sekcje, gdzie zginales, az bedzie 0. przejscie na elite jest ciezkie. powiem tyle, ze raz zginalem na tej pierwszej grupie 3 przeciwnikow, a ubicie tej duzej grupy z transportera to nie lada wyzwanie xd a im dalej tym ciezej. ogolnie nie jest az tak ciezka platyna, sam jestem w polowie przechodzenia na elite, jak beda checi to pewnie dokoncze :)
Member
Posts: 22,945
Joined: Jan 10 2009
Gold: 295.00
Mar 13 2010 03:02pm
w shifta od czasu do czasu gram.
Go Back To Polska Topic List
Prev15960616263523Next
Add Reply New Topic New Poll