d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Temat Dla Ludzi Palących Papierosy
Prev15960616263219Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold: 9,169.00
Feb 7 2010 06:44am
Quote (Sajmon180 @ Feb 7 2010 12:41pm)
Ja właśnie też koło 16 teraz, muszę utrzymać porządek i umiar, bo do wtorku mi nie wystarczy...


ja kupilem sobie dzisiaj paczke fajek i mam nadzieje ze do srody mi chociaz wystarcza :)
Member
Posts: 2,948
Joined: Oct 4 2009
Gold: 0.00
Feb 7 2010 06:45am
Quote (Sajmon180 @ Feb 7 2010 02:41pm)
Ja właśnie też koło 16 teraz, muszę utrzymać porządek i umiar, bo do wtorku mi nie wystarczy...


też bym tak jak wy chciał ograniczyć papierosy ,jak dzis wstałem o 11 miałem 12 fajek ,a teraz zostało mi 8 :(
Member
Posts: 9,250
Joined: Jan 6 2008
Gold: 13.00
Feb 7 2010 06:46am
Quote (DnBBoY @ 7 Feb 2010 13:44)
ja kupilem sobie dzisiaj paczke fajek i mam nadzieje ze do srody mi chociaz wystarcza :)


Wyszłoby 5 dziennie, dla mnie to jest granica, 10 dziennie to przesada, a cała paczka to już zmęczenie ^_^

Quote (Komandos @ 7 Feb 2010 13:45)
też bym tak jak wy chciał ograniczyć papierosy ,jak dzis wstałem o 11 miałem 12 fajek ,a teraz zostało mi 8  :(


Ja nie ograniczałem, już od jakiegoś czasu tyle palę, a paliłem po 2-3 dziennie kiedyś.

This post was edited by Sajmon180 on Feb 7 2010 06:46am
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Feb 7 2010 06:48am
Quote (DnBBoY @ Feb 7 2010 02:39pm)
jak narazie dzisiaj zapalilem 2 fajki, nastepna fajke mysle ze zapale po obiedzie czyli kolo 16 :)


Ja również 2 fajki, bo wstałem po 12 :P zaraz obiadek i zapale sobie po obiedzie, czyli koło 15 pewnie
Member
Posts: 9,250
Joined: Jan 6 2008
Gold: 13.00
Feb 7 2010 06:54am
Quote (Msk @ 7 Feb 2010 13:48)
Ja również 2 fajki, bo wstałem po 12 :P zaraz obiadek i zapale sobie po obiedzie, czyli koło 15 pewnie


Późno wstajesz, ja o 3 w nocy usnąłem i dłużej niż do 10.30 nie mogłem spać :D . Oczywko zaraz po obudzeniu się ubrałem się i przed klatkę schodową poszedłem, żeby się dobudzić :P
Banned
Posts: 31
Joined: Feb 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 7 2010 07:45am
kto uwaza, ze nowe marlboro sa chujowe reka w gore
o/
Member
Posts: 4,057
Joined: Mar 12 2008
Gold: 43,860.00
Feb 7 2010 07:46am
a jesli ktos nie pali to moze uczestniczyc w tej konwersacji?
Member
Posts: 9,250
Joined: Jan 6 2008
Gold: 13.00
Feb 7 2010 07:56am
Quote (Heineken111 @ 7 Feb 2010 14:46)
a jesli ktos nie pali to moze uczestniczyc w tej konwersacji?


Preferowałbym nie.
Member
Posts: 2,946
Joined: Jun 1 2009
Gold: 111.11
Warn: 100%
Feb 7 2010 10:33am
w dni powszednie nie pale, jednak imprezowy klimat zamienia mnie w pochłaniacza tego rakosrającego gówna :(
Member
Posts: 377
Joined: May 12 2009
Gold: 0.00
Warn: 30%
Feb 7 2010 10:34am
Palenie jest bleee :(
Go Back To Polska Topic List
Prev15960616263219Next
Add Reply New Topic New Poll