Quote (DnBBoY @ 7 Feb 2010 13:44)
ja kupilem sobie dzisiaj paczke fajek i mam nadzieje ze do srody mi chociaz wystarcza

Wyszłoby 5 dziennie, dla mnie to jest granica, 10 dziennie to przesada, a cała paczka to już zmęczenie

Quote (Komandos @ 7 Feb 2010 13:45)
też bym tak jak wy chciał ograniczyć papierosy ,jak dzis wstałem o 11 miałem 12 fajek ,a teraz zostało mi 8

Ja nie ograniczałem, już od jakiegoś czasu tyle palę, a paliłem po 2-3 dziennie kiedyś.
This post was edited by Sajmon180 on Feb 7 2010 06:46am