Już w pół do 3 :cry:
No niestety

się człowiek nie obejrzy i będzie niedziela

jade jutro do Ustronia bo mnie wyciągnęli a nie chce mi sie nigdzie lazic najchętniej bym poleżał nad wodą przy piwku i blancie 😅
Btw thx za upa na df
This post was edited by Mis_nom on Jun 21 2025 06:34am