d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Turniej D2jsp 1v1 W Dota2
Prev156789Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold: 100.00
Apr 9 2013 10:15am
Quote (luksus @ Apr 9 2013 06:11pm)
malo gier wlasciwie rozegral (po 100 wygranych bedzie to bardziej precyzyjne) ale powyzej 60% to znaczy ze ktos jest niezle ogarniety, bardziej niz casual. casuale to tak ~50%.


100 gier to jest śmiech. Chciałem porównać poziom i wr do wota. W sumie podobne, tylko tam trochę inaczej to wygląda.
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Apr 11 2013 08:56am
coraz blizej turniej, radzę się zapisywać - każdy uczestnik otrzyma 1 losowy przedmiot (w puli nagród nie ma praktycznie syfu, jest za to masa tagged rarów, więc warto). Reszta itemów w proporcjach 60/25/15% za zajęcie odpowiednio 1, 2 i 3 miejsca.

18:00, niedziela więcej info niebawem

This post was edited by bushlick on Apr 11 2013 08:59am
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Apr 11 2013 09:07am
Quote (bushlick @ Apr 11 2013 04:56pm)
coraz blizej turniej, radzę się zapisywać - każdy uczestnik otrzyma 1 losowy przedmiot (w puli nagród nie ma praktycznie syfu, jest za to masa tagged rarów, więc warto). Reszta itemów w proporcjach 60/25/15% za zajęcie odpowiednio 1, 2 i 3 miejsca.

18:00, niedziela więcej info niebawem


Jak chcecie to moge udostepnic kanal ts3 z 20 miejscami.
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold: 1.00
Warn: 60%
Apr 14 2013 05:22am
Member
Posts: 1,032
Joined: Sep 14 2012
Gold: 12.00
Warn: 50%
Apr 14 2013 06:24am
KTO GRA W DOTA JEST IDIOTA
Member
Posts: 5,636
Joined: Feb 26 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Apr 14 2013 06:28am
zagram z checia
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Apr 14 2013 06:49am
oczywiscie nagrody odenie sa rowniez aktualne, jezeli ktos wykaze sie naprawde fajnym skillem to rzuce jakies jeszcze :D
Member
Posts: 1,522
Joined: Oct 22 2008
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 14 2013 07:27am
plusjeden
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Apr 14 2013 07:28am
Ciągle jeszcze można się zapisać, start chyba 18 z tego co slyszalem.
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Apr 14 2013 07:41am
1. bushlick
2. iRetwe (w zastepstwie za huntera)
3. Tardek
4. OneMoreRep
5.
6.
7.


ZAPRASZAMY, gramy kazdy z kazdym itp z tego co rozumiem
Go Back To Polska Topic List
Prev156789Next
Add Reply New Topic New Poll