Quote (FeNiX[CK] @ 19 Mar 2011 18:10)
wyjdz juz anonisto sprzetowy (jesli w ogole masz ta karte :lol:)
Zeby kupic taka karte aby pograc w sc2 to trzeba miec juz rowno popierdolone w glowce albo nie miec co robic z pieniedzmi.
Pochwal sie reszta konfiguracji peceta.
Czemu jeszcze ty sie nie pochwaliles chocby wynikiem z 3dmarka ?
Zobaczmy co ty tam najpierw masz bo jak na losowca strasznie sie wozisz...
Doczekam się okazania czym sie tak wozisz ?