d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Bequiet Vs Vordigan - Walka O Dominacje C.d. > Tym Razem Grafika
Prev156789Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Banned
Posts: 11,408
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 90%
Mar 19 2011 11:06am
Quote (FeNiX[CK] @ 19 Mar 2011 18:05)
;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

sc2 podejrzewam, ze na moim starym 9600 gt by chodzil ;D


przy limicie carrierów na najniższych detalach z wyłączonym monitorem komputer by ci wybuchł
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Mar 19 2011 11:07am
NVidia GeForce, innych kart nie uznaje
Member
Posts: 2,298
Joined: Jan 2 2011
Gold: 0.00
Warn: 100%
Mar 19 2011 11:08am
Quote (Prospero @ Mar 19 2011 06:06pm)
przy limicie carrierów na najniższych detalach z wyłączonym monitorem komputer by ci wybuchł


podczas ostatniej misji przez carriery wyjebalo mi starego kompa :(

This post was edited by Cronianz on Mar 19 2011 11:08am
Member
Posts: 24,188
Joined: Nov 17 2009
Gold: 5,727.00
Mar 19 2011 11:09am
trolololo
Member
Posts: 4,005
Joined: Mar 17 2005
Gold: 2.00
Warn: 10%
Mar 19 2011 11:10am
Quote (Prospero @ 19 Mar 2011 18:06)
przy limicie carrierów na najniższych detalach z wyłączonym monitorem komputer by ci wybuchł


wyjdz juz anonisto sprzetowy (jesli w ogole masz ta karte :lol:)
Zeby kupic taka karte aby pograc w sc2 to trzeba miec juz rowno popierdolone w glowce albo nie miec co robic z pieniedzmi.
Pochwal sie reszta konfiguracji peceta.
Member
Posts: 4,702
Joined: May 31 2010
Gold: 0.00
Mar 19 2011 11:11am
Quote (Prospero @ 19 Mar 2011 18:06)
przy limicie carrierów na najniższych detalach z wyłączonym monitorem komputer by ci wybuchł


wybuchl to mozg Tobie najwyrazniej
Banned
Posts: 11,408
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 90%
Mar 19 2011 11:12am
Quote (FeNiX[CK] @ 19 Mar 2011 18:10)
wyjdz juz anonisto sprzetowy (jesli w ogole masz ta karte  :lol:)
Zeby kupic taka karte aby pograc w sc2 to trzeba miec juz rowno popierdolone w glowce albo nie miec co robic z pieniedzmi.
Pochwal sie reszta konfiguracji peceta.


Czemu jeszcze ty sie nie pochwaliles chocby wynikiem z 3dmarka ?
Zobaczmy co ty tam najpierw masz bo jak na losowca strasznie sie wozisz...
Doczekam się okazania czym sie tak wozisz ?
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Mar 19 2011 11:12am
e-lans kartami graficznymi/10
nie znam sie na kartach ale mysle ze pieniadze wyjebane na to gowno wydalbym lepiej
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 652.50
Mar 19 2011 11:13am
a teraz pochwalcie sie dziewczynami B)
Banned
Posts: 11,408
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 90%
Mar 19 2011 11:14am
Quote (elfisher @ 19 Mar 2011 18:12)
e-lans kartami graficznymi/10
nie znam sie na kartach ale mysle ze pieniadze wyjebane na to gowno wydalbym lepiej


karnety na matki uzytkownikow tego forum juz mam wykupione do 2020 roku :lol:
Go Back To Polska Topic List
Prev156789Next
Closed New Topic New Poll