d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Czyja Obudowa Lepsza > Vordigan Vs Bequiet - Walka O Dominacje
Prev15678Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 672.50
Mar 19 2011 08:34am
nie patrz na to patrz na serce B)
Member
Posts: 9,202
Joined: Jan 31 2008
Gold: 62.40
Mar 19 2011 08:39am
zazdrośnika
Member
Posts: 702
Joined: Feb 14 2011
Gold: 65.01
Warn: 30%
Mar 19 2011 08:41am
Przyjmijmy, że 1-0 dla niego.
Zapraszam dalej: http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=52777832&f=230
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Mar 19 2011 08:52am
ALE płacz jakiegos losowego usera forum oo diuablo ^_^
he he he he :lol:
Member
Posts: 702
Joined: Feb 14 2011
Gold: 65.01
Warn: 30%
Mar 19 2011 08:53am
Quote (l1pa @ Mar 19 2011 03:52pm)
ALE płacz jakiegos losowego usera forum oo diuablo ^_^
he he he he :lol:


A ty kim jesteś pryszczaty wojowniku ?
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Mar 19 2011 08:56am
Quote (Vordigan @ Mar 19 2011 03:53pm)
A ty kim jesteś pryszczaty wojowniku ?


nie płacz wojowniku internetu na białym rumaku ^_^ :lol:
Member
Posts: 27,499
Joined: Dec 29 2009
Gold: 31,000.00
Mar 19 2011 08:56am
2# ofc
Member
Posts: 702
Joined: Feb 14 2011
Gold: 65.01
Warn: 30%
Mar 19 2011 08:56am
Quote (l1pa @ Mar 19 2011 03:56pm)
nie płacz wojowniku internetu na białym rumaku ^_^ :lol:


Odpowiedz na pytanie...

Quote (Jam_jest_PRO @ Mar 19 2011 03:56pm)
2# ofc


>_>

This post was edited by Vordigan on Mar 19 2011 08:57am
Member
Posts: 23,122
Joined: Feb 11 2009
Gold: 63.00
Mar 19 2011 08:57am
nie mogę się zdecydować

daj mi lepiej swojego pc żebym sobie mógł w wolverina pograć

ja Ci dam swojego za 200zl i dorzuce d2 items i fg :lol:
Member
Posts: 702
Joined: Feb 14 2011
Gold: 65.01
Warn: 30%
Mar 19 2011 08:57am
Quote (WolfxX @ Mar 19 2011 03:57pm)
nie mogę się zdecydować

daj mi lepiej swojego pc żebym sobie mógł w wolverina pograć

ja Ci dam swojego za 200zl i dorzuce d2 items i fg :lol:


Za takie fanty to mogę ci oddać obudowę po jednym z moich pierwszych komputerów...
Go Back To Polska Topic List
Prev15678Next
Add Reply New Topic New Poll