d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Teraz To Się Wkurzyłem ! > Tak An Serio :(
Prev1567
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Aug 17 2010 03:45pm
Quote (Pempek0207 @ 17 Aug 2010 22:39)
Toyo 1 : 0 Ireneusz.
Przykro mi ;<

ez

Quote (blondaas @ 17 Aug 2010 22:30)
sory Irek, torturowali mnie :(

Eee tam, lekko prądem i żelazkiem, jakie tam tortury...

Quote (Pingu_Hv @ 17 Aug 2010 23:33)
cały czas :) nawet ja gram :)

Pingu miał suspa i grał wtedy w LS, pierwszy taki przypadek na świecie ;)

This post was edited by toyo on Aug 17 2010 03:47pm
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Aug 17 2010 03:46pm
Quote (PaleNisko69 @ 17 Aug 2010 23:45)
pingu a mnie weźmiesz do gildii? ezekiell i evandar to moi wyśmienici koledzy z życia realnego :wub:


poćwicz jeszcze ;)

Quote (LukaSss @ 17 Aug 2010 23:44)
Witamy w guildi. Ja jestem szefem, Pingu go tylko udaje.


true story :(

This post was edited by Pingu_Hv on Aug 17 2010 03:46pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1567
Closed New Topic New Poll