d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piszę Poprawnie Po Polsku
Prev15678914Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Aug 8 2010 02:18pm
nn to post here
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 8 2010 02:21pm
chciałem was troche doksztaucic ale jak niechcecie to nie !!!!

tematu nie zamykać może kto zechce sobie popracować nad ortografią :)
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Aug 8 2010 02:21pm
Quote (Patryk1991 @ 8 Aug 2010 22:21)
chciałem was troche doksztaucic ale jak niechcecie to nie !!!!

tematu nie zamykać może kto zechce sobie popracować nad ortografią :)


Dokształcaniezacznijodsiebie
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 8 2010 02:22pm
Quote (Damundo @ 8 Aug 2010 16:21)
Dokształcaniezacznijodsiebie


o widzisz już ktoś zauważył :)

This post was edited by Patryk1991 on Aug 8 2010 02:22pm
Member
Posts: 10,975
Joined: Aug 31 2007
Gold: 3,583.00
Aug 8 2010 02:24pm
Quote (Patryk1991 @ 8 Aug 2010 19:23)
Witam!
Zapewne nie każdy tutejszy user pisze bez błędów ortograficznych i 'pozjadanych' liter.... Otóż przedstawię Wam teraz 2 przykłady wątków:

1. Cśo ejst nie tka z karta grafizcna gefreoce
Wtmai wssystjuxcg!
Otoz cos sie dzieje z moja karta graficzna - podczas grania zawiesza mi sie kmop!

2. Coś jest nie tak z moją kartą graficzną geforce
Witam wszystkich!
Otóż coś się dzieje z moją kartą graficzną - podczas grania zawiesza mi się komp!

Oczywiście były to przykłady :)

Nie chodzi mi tutaj o dyslektyków - chodzi o to aby nie zjadać liter i czasami zastanowić się zanim naciśnie się 'Wyślij'. Dlatego też rozpoczynam akcję 'Piszę poprawnie po polsku'. Jeśli nie zjadasz liter i starasz się pisać bez błędów (oczywiści 3 czy 4 błędy mogą się zdarzyć!) wstaw ten kod w swoim podpisie:


Code
http://www.elmarco.pl/cms/pliki/flagi/flaga_polska.jpg[i][b][url=http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=46767042&f=230&o=0#p312142806]Piszę poprawnie po polsku![/url][/b][/i]


gościu.... już dawno widziałem ten napis u Ciebie + błędy w postach
Member
Posts: 3,256
Joined: Aug 10 2009
Gold: 3,256.00
Aug 8 2010 02:42pm
Widziałem tą akcje na 50 różnych forach. Daruj :wacko:
Member
Posts: 701
Joined: Nov 15 2009
Gold: 4.88
Aug 8 2010 02:45pm
im paladin lvl 80
Member
Posts: 9,250
Joined: Jan 6 2008
Gold: 13.00
Aug 8 2010 02:50pm
Ja piszę normalnie i poprawnie. Zdarzają się typos czasem, to prawda, ale bez przesady.
Member
Posts: 4,620
Joined: Aug 16 2009
Gold: 540.12
Aug 8 2010 02:52pm
omg
Member
Posts: 8,994
Joined: Feb 25 2009
Gold: 1,600.00
Aug 8 2010 02:52pm
Quote (UmiemZnikac @ Aug 8 2010 08:45pm)
im paladin lvl 80


Gosu :O
Go Back To Polska Topic List
Prev15678914Next
Add Reply New Topic New Poll