d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Warcraft 3 - Temat Oficjalny > The Frozen Throne Oraz Reign Of Chaos
Prev15678912Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,021
Joined: Sep 18 2009
Gold: 6.24
Jul 19 2010 03:32pm
Quote (NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY @ Jul 19 2010 10:47pm)
Odkopuje.
SS z ostatniej gry. Widac kto byl najlepszy.
http://img841.imageshack.us/img841/4465/wc3scrnshot071910223726.jpg


Jesteś bossem.
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Jul 19 2010 03:34pm
Quote (GoSu19 @ 19 Jul 2010 23:31)
Ilu z was gra/gralo w Dote?


ja gram, chetnie pykne na pdr1 na garenie.
Member
Posts: 8,967
Joined: Dec 27 2008
Gold: 1.00
Jul 19 2010 03:36pm
Quote (GoSu19 @ 19 Jul 2010 23:31)
Ilu z was gra/gralo w Dote?


gralem w dota league troche czasu, ale lol>dota...
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
Jul 19 2010 04:05pm
Quote (orcon @ Jul 19 2010 11:32pm)
Jesteś bossem.


Powiedz mi cos czego nie wiem.
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Jul 20 2010 01:26pm
Jak tam z UMS'ami w wc3? Robią nowe? Zawsze lubiłem umsy w sc i wc3.
Banned
Posts: 1,441
Joined: Dec 28 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
Jul 20 2010 01:31pm
Quote (myl0rd @ Jul 20 2010 07:26pm)
Jak tam z UMS'ami w wc3? Robią nowe? Zawsze lubiłem umsy w sc i wc3.


robia

http://www.youtube.com/watch?v=VvB2WaW3yBk
mapke mozna sciagnac here: http://www.hiveworkshop.com/forums/maps-564/diablo-iii-warcraft-beta-v1-19b-112705/
Member
Posts: 8,021
Joined: Sep 18 2009
Gold: 6.24
Jul 20 2010 02:15pm
Quote (NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY @ Jul 20 2010 12:05am)
Powiedz mi cos czego nie wiem.


Masz nas wszystkich na hita.
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
Jul 21 2010 03:22am
Quote (orcon @ Jul 20 2010 10:15pm)
Masz nas wszystkich na hita.


Slabo. To tez wiem.
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Jul 21 2010 11:31am
Opłaca się grać na publicznych serwerach czy raczej nie bardzo i warto zakupić oryginał?
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Jul 22 2010 12:41pm
Quote (myl0rd @ 21 Jul 2010 18:31)
Opłaca się grać na publicznych serwerach czy raczej nie bardzo i warto zakupić oryginał?


Ponawiam pytanie.
Go Back To Polska Topic List
Prev15678912Next
Add Reply New Topic New Poll