☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Warcraft 3 - Temat Oficjalny > The Frozen Throne Oraz Reign Of Chaos
Prev
1
5
6
7
8
9
12
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 4354
Replies: 115
Track Topic
orcon
Member
Posts: 8,021
Joined: Sep 18 2009
Gold
:
6.24
#61
Jul 19 2010 03:32pm
Quote (NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY @ Jul 19 2010 10:47pm)
Odkopuje.
SS z ostatniej gry. Widac kto byl najlepszy.
http://img841.imageshack.us/img841/4465/wc3scrnshot071910223726.jpg
Jesteś bossem.
markov
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold
:
871.28
#62
Jul 19 2010 03:34pm
Quote (GoSu19 @ 19 Jul 2010 23:31)
Ilu z was gra/gralo w Dote?
ja gram, chetnie pykne na pdr1 na garenie.
SchoolOfRock
Member
Posts: 8,967
Joined: Dec 27 2008
Gold
:
1.00
#63
Jul 19 2010 03:36pm
Quote (GoSu19 @ 19 Jul 2010 23:31)
Ilu z was gra/gralo w Dote?
gralem w dota league troche czasu, ale lol>dota...
NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold
:
3.43
#64
Jul 19 2010 04:05pm
Quote (orcon @ Jul 19 2010 11:32pm)
Jesteś bossem.
Powiedz mi cos czego nie wiem.
myl0rd
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold
:
21,979.00
#65
Jul 20 2010 01:26pm
Jak tam z UMS'ami w wc3? Robią nowe? Zawsze lubiłem umsy w sc i wc3.
itemeczek
Banned
Posts: 1,441
Joined: Dec 28 2007
Gold
:
0.00
Warn: 80%
#66
Jul 20 2010 01:31pm
Quote (myl0rd @ Jul 20 2010 07:26pm)
Jak tam z UMS'ami w wc3? Robią nowe? Zawsze lubiłem umsy w sc i wc3.
robia
http://www.youtube.com/watch?v=VvB2WaW3yBk
mapke mozna sciagnac here:
http://www.hiveworkshop.com/forums/maps-564/diablo-iii-warcraft-beta-v1-19b-112705/
orcon
Member
Posts: 8,021
Joined: Sep 18 2009
Gold
:
6.24
#67
Jul 20 2010 02:15pm
Quote (NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY @ Jul 20 2010 12:05am)
Powiedz mi cos czego nie wiem.
Masz nas wszystkich na hita.
NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold
:
3.43
#68
Jul 21 2010 03:22am
Quote (orcon @ Jul 20 2010 10:15pm)
Masz nas wszystkich na hita.
Slabo. To tez wiem.
myl0rd
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold
:
21,979.00
#69
Jul 21 2010 11:31am
Opłaca się grać na publicznych serwerach czy raczej nie bardzo i warto zakupić oryginał?
myl0rd
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold
:
21,979.00
#70
Jul 22 2010 12:41pm
Quote (myl0rd @ 21 Jul 2010 18:31)
Opłaca się grać na publicznych serwerach czy raczej nie bardzo i warto zakupić oryginał?
Ponawiam pytanie.
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
5
6
7
8
9
12
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact