d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Powiem Wam Coś Na Temat Redsa > 18+ Oczywko
Prev15678920Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Dec 30 2009 08:34am
piję Carlsberga

także można pić spore ilości
Member
Posts: 34,957
Joined: Jun 29 2007
Gold: 3,537.58
Dec 30 2009 08:35am
Quote (terazjanabicie @ 30 Dec 2009 14:30)
hehe, szczerze mowiac nigdy nie probowalem tego, zawsze wydawalo mi sie ze tylko panienki to pija ; DDD
moze sprobuje kiedys xd


a no
Member
Posts: 16,416
Joined: Sep 25 2005
Gold: 1,405.00
Dec 30 2009 08:35am
Quote (Furious92 @ Dec 30 2009 04:34pm)
piję Carlsberga

także można pić spore ilości


me 2 + desperados
Member
Posts: 11,317
Joined: Apr 18 2006
Gold: 5,780.66
Dec 30 2009 08:36am
Quote (Leothyr @ 30 Dec 2009 15:27)
Nie wiem, na chuj się przypierdalacie do tego piwa. Zdecydowanie moje ulubione. Jest słodkie i pyszne niczym soczek - co za tym idzie, można tego pić w ilościach hurtowych, niczym jabole marki "Wiśnia" czy "Cezar". Ma 4,5%. Dzięki swojemu smakowi i przyswajalności można tego wypić dużo i wstawić się równie dobrze co innymi piwami. A ci, co piszą o piwie "dla bab" - ogarnijcie własne kompleksy i niepewną seksualność
Pozdrawiam :angry:


Bo to nie jest piwo, tak samo jak lech czy warka czerwona i inne chemiczne gówna.
Cioty to tylko piją.
Banned
Posts: 17,653
Joined: Jul 30 2008
Gold: 2.20
Warn: 20%
Dec 30 2009 08:43am
Quote (Furious92 @ Dec 30 2009 03:34pm)
piję Carlsberga

także można pić spore ilości


Kiedyś był dobry. Teraz się zjebał i mi kompletnie nie leży.
Member
Posts: 29,372
Joined: Nov 9 2006
Gold: 3,658.00
Dec 30 2009 08:43am
Quote (Leothyr @ 30 Dec 2009 15:27)
Nie wiem, na chuj się przypierdalacie do tego piwa. Zdecydowanie moje ulubione. Jest słodkie i pyszne niczym soczek - co za tym idzie, można tego pić w ilościach hurtowych, niczym jabole marki "Wiśnia" czy "Cezar". Ma 4,5%. Dzięki swojemu smakowi i przyswajalności można tego wypić dużo i wstawić się równie dobrze co innymi piwami. A ci, co piszą o piwie "dla bab" - ogarnijcie własne kompleksy i niepewną seksualność
Pozdrawiam :angry:


vouch

cytrynowy rules :)
Member
Posts: 12,631
Joined: Dec 31 2006
Gold: 0.95
Warn: 60%
Dec 30 2009 08:44am
Witam chuja autora tematu.

Quote (DrumAndBase @ 30 Dec 2009 15:43)
Kiedyś był dobry. Teraz się zjebał i mi kompletnie nie leży.


Prędzej ty się zjebałeś, niż on.

This post was edited by Gigus on Dec 30 2009 08:44am
Banned
Posts: 6,071
Joined: Dec 5 2008
Gold: 85.00
Dec 30 2009 08:44am
Quote (GoT @ Dec 30 2009 04:36pm)
Bo to nie jest piwo, tak samo jak lech czy warka czerwona i inne chemiczne gówna.
Cioty to tylko piją.


No to w takim razie co jest piwem?
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Dec 30 2009 08:45am
Pyszne niczym mutant mass ciasteczkowy.




fake e; not, słodkie i mdłe.
Member
Posts: 5,528
Joined: Dec 1 2007
Gold: 36.00
Warn: 10%
Dec 30 2009 08:45am
Quote (Leothyr @ 30 Dec 2009 13:30)
Stereotyp pt - musi być gorzkie i ohydne, ale pijemy, bo TANIE I MOCNE. Przejawia się głównie wśród młodzieży gimnazjalnej i wczesnolicealnej.


Ja to pisałem całkiem poważnie, pijam tylko Reddsa/Heinekena/Desperado.


wszyscy gimnazjalisci to napoerdalaja, ot co ty faktycznie tez jeszcze nie jestes zbyt rozwiniety (o ile kiedy kolwiek bedziesz) wiec bez obaw mozesz pic to plebowate piwo.
Go Back To Polska Topic List
Prev15678920Next
Add Reply New Topic New Poll