Quote (Leothyr @ 30 Dec 2009 13:30)
Stereotyp pt - musi być gorzkie i ohydne, ale pijemy, bo TANIE I MOCNE. Przejawia się głównie wśród młodzieży gimnazjalnej i wczesnolicealnej.
Ja to pisałem całkiem poważnie, pijam tylko Reddsa/Heinekena/Desperado.
wszyscy gimnazjalisci to napoerdalaja, ot co ty faktycznie tez jeszcze nie jestes zbyt rozwiniety (o ile kiedy kolwiek bedziesz) wiec bez obaw mozesz pic to plebowate piwo.