d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Macieye 2009 Dogrywka
Prev15678951Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 24,956
Joined: Dec 25 2007
Gold: 0.00
Dec 30 2009 06:37am
Quote (BjNsux @ Dec 30 2009 02:36pm)
;DDD


No chodzi o to że niby jest atencyjną kurwą i ma pro english skilla ale poza tym...? JEST CZYSTY JAK TYLKO MOŻE BYĆ CZYSTY MURZYN Z SOSNOWCA KK.
Member
Posts: 1,378
Joined: Jul 28 2009
Gold: 0.20
Warn: 100%
Dec 30 2009 06:37am
Quote (l1pa @ Dec 30 2009 02:35pm)
kilah wali ze wszystkich zbite a oni mysla ze to na prawde :]


aha czyli dobrze zaglosowalem
Member
Posts: 13,522
Joined: Oct 20 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 90%
Dec 30 2009 06:37am
phs ;[
Banned
Posts: 1,146
Joined: Dec 29 2007
Gold: 0.70
Warn: 20%
Dec 30 2009 06:38am
RATSTYLE OFC

e: moj wybraniec, killah-pl nazwal tak swoj styl tuningu, w ktoryms topicu o golfie

This post was edited by Zbycho on Dec 30 2009 06:38am
Member
Posts: 16,225
Joined: Sep 25 2005
Gold: 10.00
Dec 30 2009 06:38am
Quote (DrumAndBase @ Dec 30 2009 02:33pm)
Dzięki m8 <3

Maciej musi wygrać :angry:


i tak z toba nie ma szans w finale :D
Member
Posts: 9,250
Joined: Jan 6 2008
Gold: 13.00
Dec 30 2009 06:38am
Killah-pl.
Member
Posts: 9,016
Joined: Oct 17 2005
Gold: 8,492.50
Dec 30 2009 06:38am
voted pajackus
Banned
Posts: 17,653
Joined: Jul 30 2008
Gold: 2.20
Warn: 20%
Dec 30 2009 06:39am
Quote (kuchcik @ Dec 30 2009 01:38pm)
i tak z toba nie ma szans w finale :D


Boje się, że jak czegoś nie rozkminie na sam koniec, to przegram z myszą ;/
Banned
Posts: 368
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.00
Dec 30 2009 06:40am
sprzedaje moj glos za 3 fg.
Member
Posts: 16,225
Joined: Sep 25 2005
Gold: 10.00
Dec 30 2009 06:40am
Quote (DrumAndBase @ Dec 30 2009 02:39pm)
Boje się, że jak czegoś nie rozkminie na sam koniec, to przegram z myszą ;/


szkoda zebys przegral o wlos :) wiec mysl :p
Go Back To Polska Topic List
Prev15678951Next
Closed New Topic New Poll