Quote (BjNsux @ Nov 9 2009 07:51pm)
Wątpię, żeby ktoś był na tyle głupi, żeby rozpoczynać bójkę pod mariackim.
Sprałem kiedyś typa pod ratuszem. Nie jesteś z Krk to pewnie nie wiesz, ale jest to pod samym komisariatem.
Uwierz, że jakby chciał, to by Ci wyjebał
Quote (Gofer666 @ Nov 9 2009 07:53pm)
Hauera byś ruszył i byś die zrobił

orly?
This post was edited by DrumAndBase on Nov 9 2009 11:56am