d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Hawer
Prev15678Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,378
Joined: Jul 28 2009
Gold: 0.20
Warn: 100%
Nov 9 2009 11:52am
Quote (moonarrow @ Nov 9 2009 07:49pm)
no nie moge z wami chłopaki ;'DDDDDD
będę miał zakwasy od śmiania się na brzuchu przez was
in b4 tak, sam tłuszcz


podejrzewam że nawet w minimalnym stopniu się nie uśmiechnąłeś do monitora więc nie pierdol brudzie głupot.
Member
Posts: 1,753
Joined: Sep 16 2008
Gold: 10.00
Nov 9 2009 11:53am
Quote (DrumAndBase @ Nov 9 2009 06:35pm)
Wiesz, że jesteś jedyną osobą na jsp, której przypierdoliłbym bez słowa cepa w pysk,  gdybym spotkał ją w rl?

Owszem. Internet serious business

Dyskusja


Hauera byś ruszył i byś die zrobił :angry:
Banned
Posts: 17,653
Joined: Jul 30 2008
Gold: 2.20
Warn: 20%
Nov 9 2009 11:53am
Quote (BjNsux @ Nov 9 2009 07:51pm)
Wątpię, żeby ktoś był na tyle głupi, żeby rozpoczynać bójkę pod mariackim.


Sprałem kiedyś typa pod ratuszem. Nie jesteś z Krk to pewnie nie wiesz, ale jest to pod samym komisariatem.

Uwierz, że jakby chciał, to by Ci wyjebał

Quote (Gofer666 @ Nov 9 2009 07:53pm)
Hauera byś ruszył i byś die zrobił :angry:




orly?

This post was edited by DrumAndBase on Nov 9 2009 11:56am
Banned
Posts: 3,396
Joined: Oct 11 2006
Gold: 40.00
Warn: 20%
Nov 9 2009 11:53am
Quote (MieszkamWTesco @ Nov 9 2009 07:52pm)
podejrzewam że nawet w minimalnym stopniu się nie uśmiechnąłeś do monitora więc nie pierdol brudzie głupot.


wybacz, ale płacze ze śmiechu
Banned
Posts: 8,219
Joined: Jul 27 2009
Gold: 416.82
Warn: 20%
Nov 9 2009 11:53am
Quote (MieszkamWTesco @ Nov 9 2009 06:52pm)
podejrzewam że nawet w minimalnym stopniu się nie uśmiechnąłeś do monitora więc nie pierdol brudzie głupot.


szerlok
Banned
Posts: 5,236
Joined: Mar 8 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 9 2009 11:54am
Quote (DrumAndBase @ 9 Nov 2009 18:53)
Sprałem kiedyś typa pod ratuszem. Nie jesteś z Krk to pewnie nie wiesz, ale jest to pod samym komisariatem.

Uwierz, że jakby chciał, to by Ci wyjebał


Jakby był głupi*

This post was edited by BjNsux on Nov 9 2009 11:54am
Member
Posts: 1,378
Joined: Jul 28 2009
Gold: 0.20
Warn: 100%
Nov 9 2009 11:54am
Quote (BjNsux @ Nov 9 2009 07:51pm)
A ta po lewej na strzała.





myślę że niejednego już przyjęła na pysk a w swoim fachu jest mistrzynią.
Member
Posts: 1,378
Joined: Jul 28 2009
Gold: 0.20
Warn: 100%
Nov 9 2009 11:55am
Quote (moonarrow @ Nov 9 2009 07:53pm)
wybacz, ale płacze ze śmiechu


to znaczy że jesteś popierdolony.
Banned
Posts: 17,653
Joined: Jul 30 2008
Gold: 2.20
Warn: 20%
Nov 9 2009 11:55am
Quote (BjNsux @ Nov 9 2009 07:54pm)
Jakby był głupi*


Przyjebałby latare, odwróciłby się i odszedłby spokojnym krokiem. Włos by mu z głowy nie spadł. Nie takie akcje widziałem.
Member
Posts: 1,753
Joined: Sep 16 2008
Gold: 10.00
Nov 9 2009 11:55am
Quote (DrumAndBase @ Nov 9 2009 06:53pm)
Sprałem kiedyś typa pod ratuszem. Nie jesteś z Krk to pewnie nie wiesz, ale jest to pod samym komisariatem.

Uwierz, że jakby chciał, to by Ci wyjebał



http://img8.imageshack.us/img8/7262/afromen.jpg

orly?


ya, ryly :angry:
Go Back To Polska Topic List
Prev15678Next
Closed New Topic New Poll