d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Macieye 2009, Faworyci > Ankieta Oficjalna
Prev15678958Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 10,099
Joined: Apr 14 2007
Gold: 0.01
Warn: 100%
Oct 2 2009 12:57pm
Quote (DrumAndBase @ Fri, 2 Oct 2009, 18:56)
Btw. Ile fg dostanę za zwycięstwo? :D


/japierdole xd
a ja sie wahalem przy glosowaniu ; DDDDD
Banned
Posts: 17,653
Joined: Jul 30 2008
Gold: 2.20
Warn: 20%
Oct 2 2009 12:58pm
Quote (SilentSpamer @ Fri, Oct 2 2009, 08:57pm)
dam ci 5fg na bolda, zebys mogl wszystkim podziekowac za oddane glosy, itd.


Gieb.
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Oct 2 2009 12:58pm
Quote (DrumAndBase @ Fri, Oct 2 2009, 06:57pm)
Jesteś spod Krakowa. Przyjdź i mi je daj... ;) Czy będziesz spierdalał jak Azurek?


e: internet warrior ;)


NO KURWA ZNOWU MNIE NAKRYLI :mad:
Banned
Posts: 11,108
Joined: May 9 2007
Gold: 2,000.00
Warn: 70%
Oct 2 2009 12:58pm
Quote (unstoppable_one @ Fri, 2 Oct 2009, 20:55)
I ponownie - Monika T.

Ach ta Twoja "miłość" do niej, Łukaszu. :ph34r:
Banned
Posts: 17,653
Joined: Jul 30 2008
Gold: 2.20
Warn: 20%
Oct 2 2009 12:59pm
Quote (Paciuszka @ Fri, Oct 2 2009, 08:58pm)
NO KURWA ZNOWU MNIE NAKRYLI :mad:


Tak więc japa koniu. Kozak via kabel. eZ
Member
Posts: 22,686
Joined: Jan 12 2007
Gold: 1.48
Oct 2 2009 12:59pm
Quote (DrumAndBase @ Fri, Oct 2 2009, 08:56pm)
Btw. Ile fg dostanę za zwycięstwo? :D


Będziesz miał honorowy i prestiżowy tytuł Macieya 09 porównywalny z człowiekiem roku tygodnika Time, jeszcze ci kurwa mało?
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Oct 2 2009 01:00pm
Quote (DrumAndBase @ Fri, Oct 2 2009, 06:59pm)
Tak więc japa koniu. Kozak via kabel. eZ


:<
Member
Posts: 3,212
Joined: Jul 1 2009
Gold: 20.00
Warn: 40%
Oct 2 2009 01:00pm
Quote (DrumAndBase @ Fri, Oct 2 2009, 07:59pm)
Tak więc japa koniu. Kozak via kabel. eZ


działa via rl
Member
Posts: 1,817
Joined: Jul 8 2008
Gold: 88.00
Oct 2 2009 01:00pm
spiochek czy jak mu tam
Banned
Posts: 17,653
Joined: Jul 30 2008
Gold: 2.20
Warn: 20%
Oct 2 2009 01:02pm
Quote (Maciey @ Fri, Oct 2 2009, 08:59pm)
Będziesz miał honorowy i prestiżowy tytuł Macieya 09 porównywalny z człowiekiem roku tygodnika Time, jeszcze ci kurwa mało?


Jak biorę udział w konkursie i oddane stadko moich hejterów wnosi mnie na swoich ramionach na najwyższy stopień podium, to chciałbym mieć z tego jakąś nagrodę ;)
Go Back To Polska Topic List
Prev15678958Next
Closed New Topic New Poll