d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Czyżbym Znalazł Samosieje?
Prev15678914Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,188
Joined: Jul 30 2008
Gold: 1.01
Jun 16 2009 04:06pm
Quote (MadZombie @ Wed, 17 Jun 2009, 00:05)
łoooo, to az tak pojebani ludzie tam mieszkaja ze nie zbieraja?


a po chuj komu samosieja ;/
Member
Posts: 17,008
Joined: May 7 2005
Gold: 600.00
Jun 16 2009 04:06pm
Quote (eQ_1 @ Tue, Jun 16 2009, 10:03pm)
hmmm
więc zapraszam do Sochaczewa
w ciągu godziny znajdziesz z 10kg


ja mam prawie ze rodzine w sochaczewie!
Member
Posts: 20,409
Joined: Oct 5 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 16 2009 04:07pm
Tak przy okazji, jak już się ze mnie śmiejecie, to obczajcie to. Liście praktycznie identyczne ;]


Member
Posts: 18,188
Joined: Jul 30 2008
Gold: 1.01
Jun 16 2009 04:08pm
Quote (skwarek @ Wed, 17 Jun 2009, 00:06)
ja mam prawie ze rodzine w sochaczewie!


zapraszam na gibonka :wub:
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Jun 16 2009 04:08pm
Quote (Hate_Me @ Tue, Jun 16 2009, 11:07pm)
Tak przy okazji, jak już się ze mnie śmiejecie, to obczajcie to. Liście praktycznie identyczne ;]

http://www.tiosemillas.com/store/images/ak47.jpg


Tylko liscie bo to chlopak. Tylko zenskie daja boby :(
Member
Posts: 20,409
Joined: Oct 5 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 16 2009 04:09pm
Quote (Shapiro @ Wed, 17 Jun 2009, 00:08)
Tylko liscie bo to chlopak. Tylko zenskie daja boby :(


E tam, chuj w to, nie znam się - dlatego pytałem.
Lubie ten wasz rage, nawet już motywator powstał ;D
Member
Posts: 17,008
Joined: May 7 2005
Gold: 600.00
Jun 16 2009 04:09pm
Quote (eQ_1 @ Tue, Jun 16 2009, 10:08pm)
zapraszam na gibonka :wub:


jak ja tam nigdy nie bylem, brat tam bywa czesto bo zone stamtad se wzial ;d
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Jun 16 2009 04:10pm
Quote (Hate_Me @ Wed, 17 Jun 2009, 00:07)
Tak przy okazji, jak już się ze mnie śmiejecie, to obczajcie to. Liście praktycznie identyczne ;]

http://www.tiosemillas.com/store/images/ak47.jpg


OBCZAJ TO, PRAKTYCZNIE IDENTYCZNE!



This post was edited by PEu on Jun 16 2009 04:10pm
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Jun 16 2009 04:10pm
Quote (Shapiro @ Tue, Jun 16 2009, 10:08pm)
Tylko liscie bo to chlopak. Tylko zenskie daja boby :(


Vouch, prawie jak swierki, moge sie mylic

Quote (Hate_Me @ Tue, Jun 16 2009, 10:09pm)
E tam, chuj w to, nie znam się - dlatego pytałem.
Lubie ten wasz rage, nawet już motywator powstał ;D


Nawet nice :P
Member
Posts: 18,188
Joined: Jul 30 2008
Gold: 1.01
Jun 16 2009 04:12pm
Quote (skwarek @ Wed, 17 Jun 2009, 00:09)
jak ja tam nigdy nie bylem, brat tam bywa czesto bo zone stamtad se wzial ;d


też nie miał gdzie szukać :x
Go Back To Polska Topic List
Prev15678914Next
Closed New Topic New Poll