d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dowcipy O Menchesterze United V2
Prev1567
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Nov 24 2025 09:47am
Jaki płacz manu
Member
Posts: 10,511
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Nov 24 2025 09:58am
Piłkarz Manczesteru United mówi do Jana pocierając palcami:
- Janie, czy to jest plastelina?
Jan bierze na palec i wącha.
- Nie, degeneracie wstrętny... to gówno...
- No tak, tak, bo niby skąd w mojej dupie plastelina.

Jaki płacz manu


Trudno się z tym nie zgodzić, drogi kolego.

Member
Posts: 23,725
Joined: Jan 27 2009
Gold: 1,000.00
Nov 24 2025 10:12am
Jaki beton drogi kolego :mellow:


ale mój temacik nadal stoi a twój za wzywanie do nienawiści już poszedł się...
Member
Posts: 23,725
Joined: Jan 27 2009
Gold: 1,000.00
Nov 24 2025 03:00pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1567
Add Reply New Topic New Poll