Piłem to kilka lat temu i wtedy mi nie posmakował :wacko: druga sprawa, że ja nie chcę takich dużych puszek kupować, a monster nie ma mniejszych, dlatego wolę tigera, poza tym mi po prostu smakuje.
ja po 14stce kupie sobie moje ulubione redbulle o smaku vanilli i jagody

do 12 jeszcze jednak dużo czasu