d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dino
Prev15678911Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 8 2025 11:27am
nigdy nie byłem w dino chociaż otworzyli w te wakacje u mnie w mieście aż 3....może się przejdę. ceny dobre? wybór duży? bardzo Cię lubię


Ja chodzę tylko dlatego, że mam pod nosem :+) ceny jak w każdych innych sklepach, czasem są jakieś promki. W sumie, to nie wiem, gdzie się bardziej opłaca kupować, w którym sklepie. Też Cię bardzo lubię :blush:
Member
Posts: 30,784
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 8 2025 11:35am
Ja chodzę tylko dlatego, że mam pod nosem :+) ceny jak w każdych innych sklepach, czasem są jakieś promki. W sumie, to nie wiem, gdzie się bardziej opłaca kupować, w którym sklepie. Też Cię bardzo lubię :blush:


ja mam lidla 50m od domu dosłownie przed drzwiami i tam podobno ceny są najnizsze. dużo się niemcy jebani reklamują i mnie doją w tym sklepie. dziś kupiłem 8x desperadosów dużych za 23zł w promce ale jeszcze zadnego nie dotknąłem B) po prostu nie mogę się powstrzymać jak widzę tani dobry alkohol choć go unikam :wacko:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 8 2025 11:38am
ja mam lidla 50m od domu dosłownie przed drzwiami i tam podobno ceny są najnizsze. dużo się niemcy jebani reklamują i mnie doją w tym sklepie. dziś kupiłem 8x desperadosów dużych za 23zł w promce ale jeszcze zadnego nie dotknąłem B) po prostu nie mogę się powstrzymać jak widzę tani dobry alkohol choć go unikam :wacko:


Ja od momentu, co Ci mówiłem, że się spiłem czystą u Jaśka, coś mam niechęć do alkoholu.. źle mi się kojarzy i chciałbym, żeby ten stan się utrzymał jak najdłużej. Kreski też dzisiaj odmówiłem, a byłem na chwilę u ziomeczka, ten typ co w Holandii pracuje i wrócił z wakacji z Turcji i już coś było na rzeczy, ale podziękowałem.
Member
Posts: 30,784
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 8 2025 11:42am
Ja od momentu, co Ci mówiłem, że się spiłem czystą u Jaśka, coś mam niechęć do alkoholu.. źle mi się kojarzy i chciałbym, żeby ten stan się utrzymał jak najdłużej. Kreski też dzisiaj odmówiłem, a byłem na chwilę u ziomeczka, ten typ co w Holandii pracuje i wrócił z wakacji z Turcji i już coś było na rzeczy, ale podziękowałem.


ja na kreskę darmową zawsze chętny. czuje się wtedy przez chwilę "zdrowy" i dobrze mi się myśli do czasu zejścia :lol: ja czystej wódki nie za bardzo...wole drinki jak już pije. kusi mnie chociaz jednego desperadosa dotknąć ale partner już jest bliski powrotu i nie chce tego zjebać
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 8 2025 11:46am
ja na kreskę darmową zawsze chętny. czuje się wtedy przez chwilę "zdrowy" i dobrze mi się myśli do czasu zejścia :lol: ja czystej wódki nie za bardzo...wole drinki jak już pije. kusi mnie chociaz jednego desperadosa dotknąć ale partner już jest bliski powrotu i nie chce tego zjebać


No mi czasem ciężko kreski odmówić :wacko: dlatego unikam takich kontaktów, gdzie wiem, że o to nietrudno. Mało mi zostało w sumie takich kolegów, którzy są uzależnieni, odszpuliłem większość, albo po prostu nie mam dla nich czasu. Czystą piję w towarzystwie, sam na nią nie wydaję pieniędzy, bo potem zdycham cały dzień. Oddaj komuś te desperadosy, po co je kupowałeś :angel: ja wiem, promka i tak dalej..
Member
Posts: 30,784
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 8 2025 11:50am
No mi czasem ciężko kreski odmówić :wacko: dlatego unikam takich kontaktów, gdzie wiem, że o to nietrudno. Mało mi zostało w sumie takich kolegów, którzy są uzależnieni, odszpuliłem większość, albo po prostu nie mam dla nich czasu. Czystą piję w towarzystwie, sam na nią nie wydaję pieniędzy, bo potem zdycham cały dzień. Oddaj komuś te desperadosy, po co je kupowałeś :angel: ja wiem, promka i tak dalej..


jest piątek wieczór. wypije tylko jednego :angel:
Member
Posts: 565
Joined: Oct 18 2003
Gold: 233.50
Aug 8 2025 12:33pm
ciul tam z lidlem w biedrze jest 6+6 na bezzwrotne limit 24/łeb(czy tam karte biedronke)

This post was edited by rudy on Aug 8 2025 12:34pm
Member
Posts: 13,405
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Aug 8 2025 12:38pm
ciul tam z lidlem w biedrze jest 6+6 na bezzwrotne limit 24/łeb(czy tam karte biedronke)


w biedrze jest tez bushmills 1,75 za niecałe 140zł, w to poszedłem a nie jakies tam piwska :P
Member
Posts: 11,307
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Aug 8 2025 12:51pm
Dino mniam mniam mniam
Member
Posts: 565
Joined: Oct 18 2003
Gold: 233.50
Aug 8 2025 12:55pm
w biedrze jest tez bushmills 1,75 za niecałe 140zł, w to poszedłem a nie jakies tam piwska :P


No zależy, czy sam to bydziesz obaloł, abo ostanie do kolekcji.
Go Back To Polska Topic List
Prev15678911Next
Add Reply New Topic New Poll