d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Korona Gór Polski
Prev1567
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 21 2025 01:34pm
no przecież ten imbecyl posty z przed 6 miesięcy zgłaszał :wallbash: :rofl:

ale pomysł sobie jak sponiewieranym się musisz czuć żeby przeglądać posty na forum o martwej grze z przed 6 miesięcy żeby komuś dali bana żeby cie nie osmeiszal na forum xD


Masz kogoś na myśli?
Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Jul 21 2025 01:37pm
Masz kogoś na myśli?


no matołka kota co siedzi w koszu na śmieci, ale oczywiście przyjdzie i powie ze wymyślam, bo to norma u niego xD

This post was edited by RedGentooHat on Jul 21 2025 01:38pm
Member
Posts: 13,439
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jul 21 2025 01:47pm
jestem wielkim fanem gorskich wypraw ale korony nie zdobylem
Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Jul 21 2025 01:52pm
jestem wielkim fanem gorskich wypraw ale korony nie zdobylem


u mnie na razie 3 zdobyte, lecimy dalej, ostatnio walnąłem 20km, kolejna trasa na sobotę 30 km - Barania góra + Skrzyczne i zejście do szczyrku
Member
Posts: 34,190
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 21 2025 03:37pm
ale jak sponiewieranym psychicznie trzeba być żeby przeglądać posty z przed 6 miesięcy i je zgłaszać bo ktoś cie na forum ośmiesza :rofl:


no przecież ten imbecyl posty z przed 6 miesięcy zgłaszał :wallbash: :rofl:

ale pomysł sobie jak sponiewieranym się musisz czuć żeby przeglądać posty na forum o martwej grze z przed 6 miesięcy żeby komuś dali bana żeby cie nie osmeiszal na forum xD


no matołka kota co siedzi w koszu na śmieci, ale oczywiście przyjdzie i powie ze wymyślam, bo to norma u niego xD


czy to z Tobą obstawiałem taki scenariusz B)

:lol:


ty to jednak jestes dobry gagatek :lol:


Mógłbym ci wyjaniśnić dlaczego dostajesz jakieś suspenjce i procnety za posty z przed 6 miesiecy, ale jesteś taki bystrzak to na pewno sobie poradzisz :lol:

A no i jeśli nie masz żadnch dowdów, że to ja to sklej w końcu wary losowcu, bo to już sie robi żenujące B)

Jak tutaj wszedłem to każdy Twój post był już zgłoszony :lol: mnie nie było dzis praktycznie cały dzień, wyciągnij wnioski geniuszu :lol:

Dodatkowo bawi mnie to, że wydaje ci się, że tylko ja cie tutaj nie szanuje i zgłaszam. Zrozum to w końcu, że 95% osób pluje na ciebie totalnie łącznie z likantropem :lol:

Czekam, az odpowiesz coś w stylu, że mnie to ruszyło bo ci tu napislaem parę słów, ale tak mnie żeś rozbawił, że ogarniam hiperwentylacje od 10 minut :thumbsup:

Go Back To Polska Topic List
Prev1567
Closed New Topic New Poll