mnie zabrało na kilka lat z jsp,chyba jak dupeczke znalazłem i kupiłem pleja,może przyczynił się do tego zjebany pc i brak możliwości gry w cokolwiek ,nawet stare diablo 2 lod,wróciłem jak panciu kiedy kupiłem kosiora pod steam index vr w 2021 i przed wyjsciem d2r ogrywalem jeszcze stare lod,musiałem z multika truć dupe kevinowi chyba przez miesiąc bo zapomniałem haseł,nie dość że nie przyjebał się że z multi pisze to mi pomógł odzyskac koloska :lol: :D
Gz, nie każdemu się to udaje. Słyszałem, że Kevin jest pomocny, ale są też przypadki, jak ktoś truje dupę o odzyskanie acc i nic z tego nie wychodzi.
albo
są dobrymi przykładami.