d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ojcowie Współczesnej Sekcji
Prev15678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Jul 1 2025 06:10pm
:baby:
Member
Posts: 45,829
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Jul 1 2025 07:39pm
wpisalbym tu last hope oraz fatality i kupcia jednak nie wpisze, bo to nie moja lista, no i nie jestem w stanie powiedziec jak bardzo regularnie postowali od zalozenia swoich kont bo nabilem tu zaledwie 8k postow w ciagu 3 lat :mellow:


Kupcia to też stosunkowo nowy twór. Last Hope by się kwalifikował, ale co do fatality to nie mam pojecia, bo za rzadko się udziela
Member
Posts: 95
Joined: Jun 11 2025
Gold: 0.00
Jul 1 2025 09:50pm
Kupcia to też stosunkowo nowy twór. Last Hope by się kwalifikował, ale co do fatality to nie mam pojecia, bo za rzadko się udziela


Ja właśnie kawke pije na pusty żołądek, więc go stworze zaraz jak coś :blush:
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Jul 2 2025 04:23am
Ja właśnie kawke pije na pusty żołądek, więc go stworze zaraz jak coś :blush:


poka foto
Member
Posts: 95
Joined: Jun 11 2025
Gold: 0.00
Jul 2 2025 05:56am
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 2 2025 06:00am
Kupcia to też stosunkowo nowy twór. Last Hope by się kwalifikował, ale co do fatality to nie mam pojecia, bo za rzadko się udziela


Coś jak i on też miał chyba przerwę od forum.

This post was edited by fafnirek on Jul 2 2025 06:00am
Member
Posts: 23,731
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Jul 2 2025 11:00am
mnie zabrało na kilka lat z jsp,chyba jak dupeczke znalazłem i kupiłem pleja,może przyczynił się do tego zjebany pc i brak możliwości gry w cokolwiek ,nawet stare diablo 2 lod,wróciłem jak panciu kiedy kupiłem kosiora pod steam index vr w 2021 i przed wyjsciem d2r ogrywalem jeszcze stare lod,musiałem z multika truć dupe kevinowi chyba przez miesiąc bo zapomniałem haseł,nie dość że nie przyjebał się że z multi pisze to mi pomógł odzyskac koloska :lol: :D
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 2 2025 11:04am
mnie zabrało na kilka lat z jsp,chyba jak dupeczke znalazłem i kupiłem pleja,może przyczynił się do tego zjebany pc i brak możliwości gry w cokolwiek ,nawet stare diablo 2 lod,wróciłem jak panciu kiedy kupiłem kosiora pod steam index vr w 2021 i przed wyjsciem d2r ogrywalem jeszcze stare lod,musiałem z multika truć dupe kevinowi chyba przez miesiąc bo zapomniałem haseł,nie dość że nie przyjebał się że z multi pisze to mi pomógł odzyskac koloska :lol: :D


Gz, nie każdemu się to udaje. Słyszałem, że Kevin jest pomocny, ale są też przypadki, jak ktoś truje dupę o odzyskanie acc i nic z tego nie wychodzi. albo są dobrymi przykładami.
Member
Posts: 23,731
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Jul 2 2025 11:07am
Gz, nie każdemu się to udaje. Słyszałem, że Kevin jest pomocny, ale są też przypadki, jak ktoś truje dupę o odzyskanie acc i nic z tego nie wychodzi. ^rurzowiak albo ^MrAsarov są dobrymi przykładami.


ja nic nie odpierdalałem i nawet jakbym nie zniknął na niewiadomo ile to bym tu nic nie osiągnął i nikt by mnie nawet nie wspomniał,chyba że jakaś mordka,z którą grałem albo :love:
Go Back To Polska Topic List
Prev15678Next
Add Reply New Topic New Poll