d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev1598599600601602672Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Oct 13 2014 07:03am

panie borze dopomurz :<
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Oct 13 2014 11:42am
Quote (ymp @ 13 Oct 2014 13:03)
Zgnilem z 4.3 na 3.9, wszędzie ruskie guwna


No ja niestety wrocilem do bracketu ewidentnego gowna, bo staraja mi sie kerowac gierki typy, ktore przez 50 minut na pa nie pierdolna sobie bkb. Rzygam bo jak mocno bym nie okopal przeciwnego carry na offlinie to te typy po godzinie i tak mi przegraja.
Member
Posts: 9,016
Joined: Oct 17 2005
Gold: 8,492.50
Oct 13 2014 11:48am
Quote (Xploosiv @ 13 Oct 2014 15:03)
https://dl.dropboxusercontent.com/u/98070836/zrzutdoto.png
panie borze dopomurz :<


manta poszła się jebać :P
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Oct 13 2014 12:11pm
Quote (MaD_SHaDow @ 13 Oct 2014 18:48)
manta poszła się jebać :P


y, ale zwrocilo sie za inne gierki, wiec stratny nie jestem
Member
Posts: 2,596
Joined: Dec 31 2012
Gold: 1.11
Oct 14 2014 11:11am
nie wiem co jest ale jakis naplyw guwna i spadlem z 4,5 na 4k

2ez4rtz

wsiadajac zielony na timberka bylem lepszy od calej mojej druzyny
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Oct 14 2014 11:43am
Quote (Astav @ 14 Oct 2014 19:11)
nie wiem co jest ale jakis naplyw guwna i spadlem z 4,5 na 4k

2ez4rtz

wsiadajac zielony na timberka bylem lepszy od calej mojej druzyny


no ja niestety 2/10, takiego gowna jeszcze nie mialem. Nie wiem czy to jakas kara, ale po fali normalnych gierek zawsze przychodzi fala gowna po ktorej siwieje.
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Oct 14 2014 11:54am
Quote (markov @ 14 Oct 2014 18:43)
no ja niestety 2/10, takiego gowna jeszcze nie mialem. Nie wiem czy to jakas kara, ale po fali normalnych gierek zawsze przychodzi fala gowna po ktorej siwieje.


ja po 4przegranych przewaznie daje sobie spokoj z rankedami na pare dni i gram normale, im wiecej przegrywasz tym wiecej bledow robisz
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Oct 14 2014 12:44pm
Quote (Xploosiv @ 14 Oct 2014 19:54)
ja po 4przegranych przewaznie daje sobie spokoj  z rankedami na pare dni i gram normale, im wiecej przegrywasz tym wiecej bledow robisz


Jak mi nie idzie to odpuszczam, ale jak druzyna robi wszystko zeby przegrac, to musze sie odbic. Niestety fala trwa.
Member
Posts: 22,309
Joined: Nov 9 2009
Gold: 39,239.16
Oct 15 2014 08:58am
juz 3.8k :)
500mmr do tylu, japierdole z kim ja gram..
Member
Posts: 2,596
Joined: Dec 31 2012
Gold: 1.11
Oct 15 2014 09:20am
Quote (ymp @ Oct 15 2014 03:58pm)
juz 3.8k :)
500mmr do tylu, japierdole z kim ja gram..


ja dzis dostalem raka

typ przegral viperem na templare

warzywo by ugrało
Go Back To Polska Topic List
Prev1598599600601602672Next
Add Reply New Topic New Poll