Quote (markov @ 14 Oct 2014 18:43)
no ja niestety 2/10, takiego gowna jeszcze nie mialem. Nie wiem czy to jakas kara, ale po fali normalnych gierek zawsze przychodzi fala gowna po ktorej siwieje.
ja po 4przegranych przewaznie daje sobie spokoj z rankedami na pare dni i gram normale, im wiecej przegrywasz tym wiecej bledow robisz