Quote (Bozia @ Jan 29 2014 09:48am)
nie kupuj zamienników, bo są gówno warte. W polsce nie ma obowiązku posiadania sprawnego katalizatora, więc wyjeb w to penis. Ja też mam zużyty kata od 3 lat i oprócz kontrolki nic się złego z tym nie dzieje
mi nie przeszkadza kontrolka, tylko spalanie i huk w aucie. Znalazłem sam katlizator do wspawania (bez rur) za 300 zł Bosal, wiec prawie jak orginał, tylko ze do wspawania to nigdy nie jest tak jak cały kompletny z tłumikami...
Quote (tamburyn @ Jan 29 2014 09:45am)
Powiem Wam w tajemnicy, że ESP się może czasem przydać.
Jestem zaskoczony, że w ogóle się odpaliło, ale widocznie przesadziłem z prędkością w pokonywanym zakręcie

w zimie owszem
This post was edited by trz on Jan 29 2014 03:23am