☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev
1
597
598
599
600
601
672
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 103711
Replies: 6717
Track Topic
EustachyMotyka
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold
:
23,000.10
#5981
Oct 1 2014 01:09pm
Quote (markov @ 1 Oct 2014 18:50)
Ktos sie jeszcze poci nad ta gierka?
nie
l1pa
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold
:
3.02
#5982
Oct 1 2014 01:18pm
Quote (EustachyMotyka @ Oct 1 2014 08:09pm)
nie
ja ale to juz z nudów
Grigo
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold
:
2,864.40
#5983
Oct 1 2014 02:32pm
Quote (Astav @ 1 Oct 2014 20:43)
typ mysli ze jestem sajgonem XD
Coś Ci się pojebało
Astav
Member
Posts: 2,596
Joined: Dec 31 2012
Gold
:
1.11
#5984
Oct 1 2014 03:11pm
Quote (Grigo @ Oct 1 2014 09:32pm)
Coś Ci się pojebało
no ja ci wtedy podalem komede na pingowanie
Grigo
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold
:
2,864.40
#5985
Oct 1 2014 03:12pm
Quote (Astav @ 1 Oct 2014 23:11)
no ja ci wtedy podalem komede na pingowanie
a z Sajgonem siedziałem trochę dłużej i nawet jakiś programik ściągnąłem wedle jego polecenia, tak więc trochę fail, typie
Unsainted
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold
:
39,091.10
#5986
Oct 8 2014 06:35am
dziala wam inventory na d2l?
Grigo
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold
:
2,864.40
#5987
Oct 10 2014 03:10pm
Ktoś w to jeszcze gra?
markov
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold
:
871.28
#5988
Oct 10 2014 03:30pm
Quote (Grigo @ 10 Oct 2014 23:10)
Ktoś w to jeszcze gra?
Ja gnije na 4.6, coś znowu fala gówna się trafiła.
Astav
Member
Posts: 2,596
Joined: Dec 31 2012
Gold
:
1.11
#5989
Oct 10 2014 04:05pm
Quote (Grigo @ Oct 10 2014 10:10pm)
Ktoś w to jeszcze gra?
ta gra nie umrze
ktos pamieta impossible bosses z w3 ?
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=300072705&searchtext=
This post was edited by Astav on Oct 10 2014 04:07pm
ymp
Member
Posts: 22,303
Joined: Nov 9 2009
Gold
:
27,814.16
#5990
Oct 13 2014 05:03am
Quote (markov @ Oct 10 2014 11:30pm)
Ja gnije na 4.6, coś znowu fala gówna się trafiła.
Zgnilem z 4.3 na 3.9, wszędzie ruskie guwna
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
597
598
599
600
601
672
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact