Quote (Mentalista @ Jan 19 2014 07:44am)
będzie Co świecił bo teraz masz zle spalanie. Do tego teraz będzie Ci więcej palił. No i jak diagnosta skrupulatny to nie ma chuja, że Ci podbije przegląd xd
Jeśli chcesz jeszcze tym samochodem pojeździć to IMO wymień kata
Przeglad podbilem juz bez zadnych problemow
Spalanie jest podobne ale glosno w aucie jak w polonezie no i ten check ciagle swieci, bo sonda pokazuje zly przeplyw spalin
This post was edited by trz on Jan 19 2014 02:48am