d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev15975985996006011019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 637.50
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Dec 19 2013 08:52am
Czy jest możliwość, że po zdjęciu przedniego koła i opuszczenia podnośnika, tarcza nie dotknie podłoża? Muszę z buta iść do wulkanizatora z kołem (bosko), a nie chcę żeby podnośnik zajebali. :D Nie mam też co podłożyć w zamian. Auto nie było glebowane.

This post was edited by Xasthur on Dec 19 2013 08:52am
Member
Posts: 14,192
Joined: Jul 11 2008
Gold: 271.00
Dec 21 2013 05:51am
v8 w e39 robi robotę , ale zajawka ; DDDDD
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Dec 23 2013 08:45am
Quote (Xasthur @ 19 Dec 2013 16:52)
Czy jest możliwość, że po zdjęciu przedniego koła i opuszczenia podnośnika, tarcza nie dotknie podłoża? Muszę z buta iść do wulkanizatora z kołem (bosko), a nie chcę żeby podnośnik zajebali. :D Nie mam też co podłożyć w zamian. Auto nie było glebowane.


Każ babci popilnować czy coś albo jakaś cegła, pustak, kulok :d
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Jan 6 2014 08:27am
U niech już jest marzec i następny meś welcome to <3
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 637.50
Jan 15 2014 12:37pm
pokrzywiłem tarcze hamulcowe <_< chyba wjechałem na kałuże i woda sie polała po nich
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 637.50
Jan 18 2014 03:58am
zna sie ktos w temacie katalizatorów? musiałem wybebeszyc katalizator i auto buczy jak polonez :D no i check niestety wyskoczył. Używki orginalnej nie sposób dostać a zamienniki po 500-600 zł to nie wiem czy warto kupować
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Jan 19 2014 12:44am
Quote (trz @ 18 Jan 2014 11:58)
zna sie ktos w temacie katalizatorów? musiałem wybebeszyc katalizator i auto buczy jak polonez :D no i check niestety wyskoczył. Używki orginalnej nie sposób dostać a zamienniki po 500-600 zł to nie wiem czy warto kupować


będzie Co świecił bo teraz masz zle spalanie. Do tego teraz będzie Ci więcej palił. No i jak diagnosta skrupulatny to nie ma chuja, że Ci podbije przegląd xd
Jeśli chcesz jeszcze tym samochodem pojeździć to IMO wymień kata
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 637.50
Jan 19 2014 02:47am
Quote (Mentalista @ Jan 19 2014 07:44am)
będzie Co świecił bo teraz masz zle spalanie. Do tego teraz będzie Ci więcej palił. No i jak diagnosta skrupulatny to nie ma chuja, że Ci podbije przegląd xd
Jeśli chcesz jeszcze tym samochodem pojeździć to IMO wymień kata


Przeglad podbilem juz bez zadnych problemow :D
Spalanie jest podobne ale glosno w aucie jak w polonezie no i ten check ciagle swieci, bo sonda pokazuje zly przeplyw spalin

This post was edited by trz on Jan 19 2014 02:48am
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Jan 19 2014 04:03am
Quote (trz @ 19 Jan 2014 10:47)
Przeglad podbilem juz bez zadnych problemow  :D
Spalanie jest podobne ale glosno w aucie jak w polonezie no i ten check ciagle swieci, bo sonda pokazuje zly przeplyw spalin


W takim razie jak Ci to nie przeszkadza to pierdol to. Jeśli trochę starszy motor to nic złego nie powinno się dziać
Go Back To Polska Topic List
Prev15975985996006011019Next
Add Reply New Topic New Poll