Quote (Grigo @ Sep 26 2014 08:46am)
Do google.pl mam teraz poniżej 20ms, zresztą wtedy z Sajgonem to sprawdzałem i ping do google był ok, w innych grach było ok, a w doto perma 90-110 i nieustanne skoki do 300. Sprawdzałem to jakimś programikiem i to pakiety na drodze do serwera doto bodajże w Amsterdamie były takie pojebane. Próbowałem na innych serwerach, tj. Rosja, East i tam też miałem takie problemy.
Do steampowered <40ms
/e nvm, w takim raizedziwne ze cie laguje
This post was edited by blejdowy on Sep 26 2014 01:53am