d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev1596597598599600672Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Sep 26 2014 01:37am
Quote (Grigo @ Sep 26 2014 08:34am)
To widzę coś dla mnie, bo ja supports 4 life, zaraz odpalam i maniaczę.


NIE, bo zapewne dalej mam 100-300 ms, a kurewski support nawet nie odpisuje :)


wcisjnij windows+r wpisz cmd i enter.

zrob ping www.google.pl

potem zrob ping wwwsteampowered.com

i pokaz mi info
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Sep 26 2014 01:46am
Quote (blejdowy @ 26 Sep 2014 09:37)
wcisjnij windows+r wpisz cmd i enter.

zrob ping www.google.pl

potem zrob ping wwwsteampowered.com

i pokaz mi info


Do google.pl mam teraz poniżej 20ms, zresztą wtedy z Sajgonem to sprawdzałem i ping do google był ok, w innych grach było ok, a w doto perma 90-110 i nieustanne skoki do 300. Sprawdzałem to jakimś programikiem i to pakiety na drodze do serwera doto bodajże w Amsterdamie były takie pojebane. Próbowałem na innych serwerach, tj. Rosja, East i tam też miałem takie problemy.
Do steampowered <40ms
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Sep 26 2014 01:52am
Quote (Grigo @ Sep 26 2014 08:46am)
Do google.pl mam teraz poniżej 20ms, zresztą wtedy z Sajgonem to sprawdzałem i ping do google był ok, w innych grach było ok, a w doto perma 90-110 i nieustanne skoki do 300. Sprawdzałem to jakimś programikiem i to pakiety na drodze do serwera doto bodajże w Amsterdamie były takie pojebane. Próbowałem na innych serwerach, tj. Rosja, East i tam też miałem takie problemy.
Do steampowered <40ms


/e nvm, w takim raizedziwne ze cie laguje

This post was edited by blejdowy on Sep 26 2014 01:53am
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Sep 26 2014 01:54am
Quote (blejdowy @ 26 Sep 2014 09:52)
/e nvm, w takim raizedziwne ze cie laguje


Ja tego samemu nie rozwiąże, dlatego napisałem do czegoś, co się nazywa support, ale powołali go chyba dla picu.
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Sep 26 2014 01:55am
Quote (Grigo @ Sep 26 2014 08:54am)
Ja tego samemu nie rozwiąże, dlatego napisałem do czegoś, co się nazywa support, ale powołali go chyba dla picu.


sciagnij jeszcze 30 dniowego traiala WTFast.

Sproboj zagrac przez to.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Sep 26 2014 04:09am
Quote (blejdowy @ 26 Sep 2014 09:55)
sciagnij jeszcze 30 dniowego traiala WTFast.

Sproboj zagrac przez to.


Na razie mnie nie ciągnie do tej gierki, w sumie to do żadnej gierki mnie nie ciągnie. Ale gdybym się nagle napalił na dotę i okazałoby się, że dalej mam problemy z pingiem, to z pewnością bym wypróbował tę metodę. Dzięki.
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Sep 26 2014 05:02am
ten update wszystko zmienia ?
Banned
Posts: 5,748
Joined: Apr 14 2012
Gold: 5.00
Warn: 40%
Sep 26 2014 07:47am
ta, polecam przeniesc sie na lego legendas, bo to teraz to samo a mozna cos ugrac
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Oct 1 2014 11:50am
Ktos sie jeszcze poci nad ta gierka?

4.55k pyklo, dzisiaj trafili sie bracia tbd, combo wombo na dwa stuny, tylko ze trzeba trafiac. Ciezko z takimi typami nie dostac na glowe.
Member
Posts: 2,596
Joined: Dec 31 2012
Gold: 1.11
Oct 1 2014 12:43pm
Quote (Grigo @ Sep 26 2014 08:46am)
Do google.pl mam teraz poniżej 20ms, zresztą wtedy z Sajgonem to sprawdzałem i ping do google był ok, w innych grach było ok, a w doto perma 90-110 i nieustanne skoki do 300. Sprawdzałem to jakimś programikiem i to pakiety na drodze do serwera doto bodajże w Amsterdamie były takie pojebane. Próbowałem na innych serwerach, tj. Rosja, East i tam też miałem takie problemy.
Do steampowered <40ms


typ mysli ze jestem sajgonem XD
Go Back To Polska Topic List
Prev1596597598599600672Next
Add Reply New Topic New Poll