Quote (zuz9 @ 2 Dec 2013 22:23)
Zobacz na Vredestein Snowtrac 3.
Sam jestem zadowolony z Conti ts850, zrobiłem ponad 2k km i czy deszcz, śnieg czy sucho nie mam zastrzeżeń.
Tylko sa troche drozsze, a ja szukam oszczednosci na kazdym kroku, bo musze jeszcze komplet felg kupic :f musialbym jeszcze sprawdzic, czy wejda mi 195/65, bo sa sporo tansze niz 55.