d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev15965975985996001019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,823
Joined: Mar 13 2006
Gold: 0.01
Dec 2 2013 04:30am
Quote (MrDoom @ 2 Dec 2013 10:42)
BOSCH Aerotwin bardzo dobrze się sprawują po 1 dniu użytkowania :)


Mam te same, polecam :P

Ktos mial, cos slyszal na temat tych opon?
http://www2.oponeo.pl/dane-opony/barum-polaris-3-195-55-r15-85-h#35490128

No i czy znajde cos lepszego w podobnej cenie?;d
Member
Posts: 5,770
Joined: Feb 20 2007
Gold: 1.11
Trader: Trusted
Dec 2 2013 03:23pm
Quote (BaR2Sh @ 2 Dec 2013 11:30)
Mam te same, polecam :P

Ktos mial, cos slyszal na temat tych opon?
http://www2.oponeo.pl/dane-opony/barum-polaris-3-195-55-r15-85-h#35490128

No i czy znajde cos lepszego w podobnej cenie?;d


Zobacz na Vredestein Snowtrac 3.
Sam jestem zadowolony z Conti ts850, zrobiłem ponad 2k km i czy deszcz, śnieg czy sucho nie mam zastrzeżeń.
Member
Posts: 8,823
Joined: Mar 13 2006
Gold: 0.01
Dec 3 2013 05:19am
Quote (zuz9 @ 2 Dec 2013 22:23)
Zobacz na Vredestein Snowtrac 3.
Sam jestem zadowolony z Conti ts850, zrobiłem ponad 2k km i czy deszcz, śnieg czy sucho nie mam zastrzeżeń.


Tylko sa troche drozsze, a ja szukam oszczednosci na kazdym kroku, bo musze jeszcze komplet felg kupic :f musialbym jeszcze sprawdzic, czy wejda mi 195/65, bo sa sporo tansze niz 55.
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Dec 3 2013 06:24am
Są teraz mandaty za letnie laczki?
Member
Posts: 17,923
Joined: Sep 4 2005
Gold: 893.10
Dec 3 2013 06:30am
Quote (Xasthur @ 3 Dec 2013 14:24)
Są teraz mandaty za letnie laczki?


Teraz nie. Ale ja tam wole zmienić bo ostatnio zwiedzałem pobocze e61

ale mają jakiś beznadziejny projekt przedstawiać, że będą obowiązkowe zimowe gumy od początku października do końca marca.

This post was edited by Alyx on Dec 3 2013 06:53am
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Dec 11 2013 12:58pm
ma ktoś kamerkę w samochodzie?
Orientuje się ktoś w ogóle w tym temacie? Jacy producenci/produkty/ceny?
Member
Posts: 2,062
Joined: Jan 21 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 11 2013 12:58pm
Quote (Mentalista @ Dec 11 2013 08:58pm)
ma ktoś kamerkę w samochodzie?
Orientuje się ktoś w ogóle w tym temacie? Jacy producenci/produkty/ceny?


a co, pornosy w aucie wariacie chcesz krecic?
Member
Posts: 1,255
Joined: Jan 6 2010
Gold: 0.51
Warn: 10%
Dec 11 2013 01:00pm
przegladac przjescia studentek na pasach pewno
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Dec 11 2013 03:50pm
jakiś skurwysyn przerysował mi dzisiaj nadkole przód prawy czymś ostrym,

niech zdycha kurwa

mam nadzieję, że tylko do podkładu,

niech zdycha kurwa
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Dec 16 2013 01:58pm
Quote (Mentalista @ 11 Dec 2013 20:58)
ma ktoś kamerkę w samochodzie?
Orientuje się ktoś w ogóle w tym temacie? Jacy producenci/produkty/ceny?


up
Go Back To Polska Topic List
Prev15965975985996001019Next
Add Reply New Topic New Poll