d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev1595596597598599672Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,596
Joined: Dec 31 2012
Gold: 1.11
Sep 24 2014 07:25am
Quote (Walsnats @ Sep 24 2014 12:19pm)
wlasnie kiedys gra bardziej opierala sie na wspolpracy. teraz jest to bezmyslne bieganie w 5 osob - rownie dobrze mozna to porownac do grania w pilke nozna stojac w 11 osob na bramce,  lub biegajac w 10 wokol typa z pilka


w 4:40 zaczyna sie najlepsza gra w historii dota2, polecam - old schoold doto
http://www.youtube.com/watch?v=dWkjahgkayI


jak dla mnie teraz wspolpraca bedzie jeszcze wieksza, nie bedzie guwna 4v5 teamfight a smietnik ci wjezdza na raxy

pubstompu nie bedzie a zle decyzje beda jeszcze bardziej karane

nie bedzie smiec push stratu

ja jestem zadowolony ze zmian

myslalem ze nowa runa zbyt op ale daje maloexpa i golda ktory nagradza za opuszczenie linii w celu napelnienia butelki przez co bottlecrow nie bedzie juz potrzebny
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Sep 24 2014 11:17am
Quote (Astav @ 24 Sep 2014 15:25)
jak dla mnie teraz wspolpraca bedzie jeszcze wieksza, nie bedzie guwna 4v5 teamfight a smietnik ci wjezdza na raxy

pubstompu nie bedzie a zle decyzje beda jeszcze bardziej karane

nie bedzie smiec push stratu

ja jestem zadowolony ze zmian

myslalem ze nowa runa zbyt op ale daje maloexpa i golda ktory nagradza za opuszczenie linii w celu napelnienia butelki przez co bottlecrow nie bedzie juz potrzebny


Jak dla mnie za mocno uproscili juking, wjazdy pod t1 tez sa duzo latwiejsze, nie wiem czy nie odbije sie to czkawka.
Banned
Posts: 5,748
Joined: Apr 14 2012
Gold: 5.00
Warn: 40%
Sep 24 2014 01:33pm
Quote (Astav @ Sep 24 2014 03:25pm)
jak dla mnie teraz wspolpraca bedzie jeszcze wieksza, nie bedzie guwna 4v5 teamfight a smietnik ci wjezdza na raxy

pubstompu nie bedzie a zle decyzje beda jeszcze bardziej karane

nie bedzie smiec push stratu

ja jestem zadowolony ze zmian

myslalem ze nowa runa zbyt op ale daje maloexpa i golda ktory nagradza za opuszczenie linii w celu napelnienia butelki przez co bottlecrow nie bedzie juz potrzebny


przeciez typy beda wysylaly 1 supporta na rune, a sami pojda na 2 spot :D 2 runy i support ma na paczke wardow

This post was edited by Walsnats on Sep 24 2014 01:35pm
Member
Posts: 2,596
Joined: Dec 31 2012
Gold: 1.11
Sep 24 2014 01:35pm
Quote (Walsnats @ Sep 24 2014 08:33pm)
przeciez typy beda wysylaly 1 supporta na rune, a sami pojda na 2 spot :D i 2 runy i support ma na paczke wardow


2 minuta nieco ponad 100 expa i 100 golda to nie jest wielkie mi co

Zreszta trzeba bedzie zagrac zeby poczuc

poza tym nie wiem czy widziales ale to jest najwieksza zmiana tej mety

https://i.imgur.com/AgxpixC.jpg

This post was edited by Astav on Sep 24 2014 01:38pm
Banned
Posts: 5,748
Joined: Apr 14 2012
Gold: 5.00
Warn: 40%
Sep 24 2014 02:03pm
Quote (Astav @ Sep 24 2014 09:35pm)
2 minuta nieco ponad 100 expa i 100 golda to nie jest wielkie mi co

Zreszta trzeba bedzie zagrac zeby poczuc

poza tym nie wiem czy widziales ale to jest najwieksza zmiana tej mety

https://i.imgur.com/AgxpixC.jpg


LOLOLOLOLOLOLO DOBRA GRA XD
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Sep 25 2014 01:58am
Quote (Walsnats @ Sep 24 2014 09:03pm)
LOLOLOLOLOLOLO DOBRA GRA XD


widziałem tego screna;D
czasem jak dobijesz suportem to ci sie oplaci :p
Banned
Posts: 5,748
Joined: Apr 14 2012
Gold: 5.00
Warn: 40%
Sep 25 2014 02:01am
sansheng bedzie najbogatszy w kazdej gierce XD (slynne lasthity supportami ftw)

This post was edited by Walsnats on Sep 25 2014 02:02am
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Sep 25 2014 04:20pm
No to patch live, rip doto.
Banned
Posts: 8,624
Joined: Jul 24 2014
Gold: 133.00
Warn: 20%
Sep 25 2014 04:31pm
Caly czas jak gralem, w dote to narzekalem, ze dostaje sie chuja do ryja, a nie hajs za asysty, ale teraz to przegieli w druga strone.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Sep 26 2014 01:34am
Quote (TheFirstJesusKun @ 26 Sep 2014 00:31)
Caly czas jak gralem, w dote to narzekalem, ze dostaje sie chuja do ryja, a nie hajs za asysty, ale teraz to przegieli w druga strone.


To widzę coś dla mnie, bo ja supports 4 life, zaraz odpalam i maniaczę.


NIE, bo zapewne dalej mam 100-300 ms, a kurewski support nawet nie odpisuje :)
Go Back To Polska Topic List
Prev1595596597598599672Next
Add Reply New Topic New Poll