Quote (Walsnats @ Sep 24 2014 12:19pm)
wlasnie kiedys gra bardziej opierala sie na wspolpracy. teraz jest to bezmyslne bieganie w 5 osob - rownie dobrze mozna to porownac do grania w pilke nozna stojac w 11 osob na bramce, lub biegajac w 10 wokol typa z pilka
w 4:40 zaczyna sie najlepsza gra w historii dota2, polecam - old schoold doto
http://www.youtube.com/watch?v=dWkjahgkayIjak dla mnie teraz wspolpraca bedzie jeszcze wieksza, nie bedzie guwna 4v5 teamfight a smietnik ci wjezdza na raxy
pubstompu nie bedzie a zle decyzje beda jeszcze bardziej karane
nie bedzie smiec push stratu
ja jestem zadowolony ze zmian
myslalem ze nowa runa zbyt op ale daje maloexpa i golda ktory nagradza za opuszczenie linii w celu napelnienia butelki przez co bottlecrow nie bedzie juz potrzebny