d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev15955965975985991019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,770
Joined: Feb 20 2007
Gold: 1.11
Trader: Trusted
Nov 24 2013 02:03pm
Quote (Mentalista @ 24 Nov 2013 13:03)
ile dałeś za conti? I jaki rozmiar?


Pan, czytaj ze zrozumieniem. Placilem ~350zl za sztuke brutto.
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Nov 27 2013 08:31am
Arosa do malowania za 2 tyg. Porobi się poprawki i znów będzie na kilka lat spokój. Potem się ją sprzeda i kupi następną

Quote (zuz9 @ 24 Nov 2013 22:03)
Pan, czytaj ze zrozumieniem. Placilem ~350zl za sztuke brutto.


Sry kumie ale ostatnio mam zyciowy Nieogar i jak widzisz nawet na forum się tracę
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Nov 27 2013 10:36am
Quote (zuz9 @ 24 Nov 2013 22:03)
Pan, czytaj ze zrozumieniem. Placilem ~350zl za sztuke brutto.


Gdzie żeś Ty dorwał Conti za 350zł sztuka?
Toś to niemozliwe.
No chyba, że kilka miesięcy temu?
Member
Posts: 5,770
Joined: Feb 20 2007
Gold: 1.11
Trader: Trusted
Nov 27 2013 12:53pm
Quote (tamburyn @ 27 Nov 2013 17:36)
Gdzie żeś Ty dorwał Conti za 350zł sztuka?
Toś to niemozliwe.
No chyba, że kilka miesięcy temu?


Ma się swoje dojścia. B)
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Nov 29 2013 02:37am
Quote (tamburyn @ 27 Nov 2013 18:36)
Gdzie żeś Ty dorwał Conti za 350zł sztuka?
Toś to niemozliwe.
No chyba, że kilka miesięcy temu?


no to czeba było tak od razu ;)
te opony wcale nie są takie "tanie" :cry:

dlatego kupiłem Nokiany po 320zł,
Conti "normalnie" poza zasięgiem ;x
Member
Posts: 11,995
Joined: Feb 12 2009
Gold: 0.00
Nov 29 2013 09:15am
kilka godzin modlow incoming oby mechanik nie stwierdzil, ze głowica do wymiany bo nie mam hajsu :cry:
iso e-wsparcie :cry:
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Nov 29 2013 09:48am
Quote (Bart3k @ Nov 29 2013 03:15pm)
kilka godzin modlow incoming oby mechanik nie stwierdzil, ze głowica do wymiany bo nie mam hajsu :cry:
iso e-wsparcie :cry:


czesio pospawa
Member
Posts: 16,536
Joined: Dec 29 2007
Gold: 17,329.00
Dec 1 2013 07:03am
Zimóweczki założone, nowe wycieraczki też, jeszcze trzeba odkurzyć i umyć autko, myślę intensywnie nad ringami led smd na święta ;-)
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 637.50
Dec 1 2013 07:08am
mierzyłem bieżnik w zimówkach i nawet 4 mm nie maja... może jeszcze dam rade ta zime jezdzic na nich

Iso opinie o Pirelli SnowControl 3 lub dunlop sp winter response 2

MrDoom jakie kupiłeś te wycieraczki? zwykłe czy firmówki?

This post was edited by trz on Dec 1 2013 07:28am
Member
Posts: 16,536
Joined: Dec 29 2007
Gold: 17,329.00
Dec 2 2013 03:42am
BOSCH Aerotwin bardzo dobrze się sprawują po 1 dniu użytkowania :)
Go Back To Polska Topic List
Prev15955965975985991019Next
Add Reply New Topic New Poll