d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev1594595596597598672Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 8,624
Joined: Jul 24 2014
Gold: 133.00
Warn: 20%
Sep 24 2014 02:49am
Quote (blejdowy @ 24 Sep 2014 10:38)
OFC ZE NIE Z HON, ICEFROG JUZ M IAL TO W PLANACH PRZED HON LOL.


Ofkors, ofkors.

W chuj buff dla rikiego, pojebalo ich.
Fajny buff dla storm spirita i zsluzony nerf dla junglujacego tinkera, props.

This post was edited by TheFirstJesusKun on Sep 24 2014 02:54am
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Sep 24 2014 03:01am
Quote (TheFirstJesusKun @ Sep 24 2014 09:49am)
Ofkors, ofkors.

W chuj buff dla rikiego, pojebalo ich.
Fajny buff dla storm spirita i zsluzony nerf dla junglujacego tinkera, props.


earth spirit ma nice aghs.

Drzewo ma znow wardy!

Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Sep 24 2014 03:30am
Quote (blejdowy @ Sep 24 2014 10:01am)
earth spirit ma nice aghs.

Drzewo ma znow wardy!


props Za roofa
Member
Posts: 2,596
Joined: Dec 31 2012
Gold: 1.11
Sep 24 2014 03:50am
ale i tak chen ktory ze scepterem przejmuje ancienty najlepszy :D

co do ludzi ze dota to maszynka do robienia hajsu, ktora gra nie jest oO

i zmiana xp/gold gain in game

https://i.imgur.com/AgxpixC.jpg

teraz jeszcze bardziej bedziesz karany za podjecie zlej decyzji :<

This post was edited by Astav on Sep 24 2014 04:18am
Banned
Posts: 5,748
Joined: Apr 14 2012
Gold: 5.00
Warn: 40%
Sep 24 2014 04:40am
dota to gowno :D kolejne zmiany pod bieganine w 5 trzymajac sie za kutasy.

proponuje calkowicie wyczyscic mape z budynkow, zrobic timer 30 minut i kto zrobi wiecej fragow ten wygrywa.
Banned
Posts: 8,624
Joined: Jul 24 2014
Gold: 133.00
Warn: 20%
Sep 24 2014 05:00am
Quote (Walsnats @ 24 Sep 2014 12:40)
dota to gowno :D kolejne zmiany pod bieganine w 5 trzymajac sie za kutasy.

proponuje calkowicie wyczyscic mape z budynkow, zrobic timer 30 minut i kto zrobi wiecej fragow ten wygrywa.


Baddies gonna rage.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Sep 24 2014 05:03am
Quote (Walsnats @ 24 Sep 2014 12:40)
dota to gowno :D kolejne zmiany pod bieganine w 5 trzymajac sie za kutasy.

proponuje calkowicie wyczyscic mape z budynkow, zrobic timer 30 minut i kto zrobi wiecej fragow ten wygrywa.


Stawiają na teamwork, rozumiany przez nich jako grę 5v5 i teamfighty, a nie jakieś split pushe i inne. Co dla Ciebie jest trzymaniem się za kutasy, dla nich jest teamworkiem :D
Banned
Posts: 8,624
Joined: Jul 24 2014
Gold: 133.00
Warn: 20%
Sep 24 2014 05:14am
Quote (Grigo @ 24 Sep 2014 13:03)
Stawiają na teamwork, rozumiany przez nich jako grę 5v5 i teamfighty, a nie jakieś split pushe i inne. Co dla Ciebie jest trzymaniem się za kutasy, dla nich jest teamworkiem :D


Pilka nozna chujowy sport bo zasady promuja podawanie sobie pilki, zamiast jednoosobowych rajdow przez cale boisko :<
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Sep 24 2014 05:18am
Quote (TheFirstJesusKun @ 24 Sep 2014 13:14)
Pilka nozna chujowy sport bo zasady promuja podawanie sobie pilki, zamiast jednoosobowych rajdow przez cale boisko :<


Jebać teamwork, ja tam zawsze patrzyłem tylko jak tu zajebać typa :D Dlatego uwielbiałem grać supportami, zamiast farmić 40 minut dla jakiegokolwiek dmg, wystarczyło wbić 6 lvl i masakrować na combo :D
Banned
Posts: 5,748
Joined: Apr 14 2012
Gold: 5.00
Warn: 40%
Sep 24 2014 05:19am
Quote (TheFirstJesusKun @ Sep 24 2014 01:14pm)
Pilka nozna chujowy sport bo zasady promuja podawanie sobie pilki, zamiast jednoosobowych rajdow przez cale boisko :<


wlasnie kiedys gra bardziej opierala sie na wspolpracy. teraz jest to bezmyslne bieganie w 5 osob - rownie dobrze mozna to porownac do grania w pilke nozna stojac w 11 osob na bramce, lub biegajac w 10 wokol typa z pilka


w 4:40 zaczyna sie najlepsza gra w historii dota2, polecam - old schoold doto
http://www.youtube.com/watch?v=dWkjahgkayI

This post was edited by Walsnats on Sep 24 2014 05:30am
Go Back To Polska Topic List
Prev1594595596597598672Next
Add Reply New Topic New Poll