d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev15945955965975981019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,235
Joined: Apr 24 2009
Gold: 0.00
Nov 22 2013 05:54am
Quote (l1pa @ Nov 22 2013 01:47pm)
kurwa przed chwilą pod moim domem przejeżdżała lawet ze supercarsami :D ferar porshe 911 turbo i skyline r35 :P wszystkie porobione na jakiś time atack
10 aut i tablice ruskie  <_<


unlime500, zapewne
Na przyszly sezon jakies GT2 bedzie :)

This post was edited by ShiSeido on Nov 22 2013 05:55am
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Nov 22 2013 06:44am
Quote (ShiSeido @ Nov 22 2013 12:54pm)
unlime500, zapewne
Na przyszly sezon jakies GT2 bedzie :)


tam było wszystko :D mam jedno footo mikrofalówka ale tylko tył widać :D lawet pojechała lublin ^^
Member
Posts: 6,235
Joined: Apr 24 2009
Gold: 0.00
Nov 22 2013 01:32pm
Widzialem, tzn ja planuje GT2 na przyszly sezon :) fota kiblem mile widziana
Member
Posts: 5,770
Joined: Feb 20 2007
Gold: 1.11
Trader: Trusted
Nov 24 2013 02:07am
Quote (Mentalista @ 20 Nov 2013 14:30)
Za ta kasę można mieć barumy. A Dębica jest o tyle chujowa, że nie uznają gwarancji wiec jak będzie z opona coś nie tak (jakieś bicie etc) to możesz szykować kasę na nową oponę


Dębica zimowa się super sprawdza na śniegu (jedne z lepszych wyników) ale na błocie pośniegowym i mokrym asfalcie jest żopa.
Ja założyłem 205/55R16 Conti TS850, miałem brać Vredestein Snowtrac 3 ale przyszły mi stare to oddałem i wziąłem conti.
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Nov 24 2013 06:03am
Quote (zuz9 @ 24 Nov 2013 10:07)
Dębica zimowa się super sprawdza na śniegu (jedne z lepszych wyników) ale na błocie pośniegowym i mokrym asfalcie jest żopa.
Ja założyłem 205/55R16 Conti TS850, miałem brać Vredestein Snowtrac 3 ale przyszły mi stare to oddałem i wziąłem conti.


ile dałeś za conti? I jaki rozmiar?
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 637.50
Nov 24 2013 06:04am
Quote (Mentalista @ Nov 20 2013 02:30pm)
Za ta kasę można mieć barumy. A Dębica jest o tyle chujowa, że nie uznają gwarancji wiec jak będzie z opona coś nie tak (jakieś bicie etc) to możesz szykować kasę na nową oponę


Barumy nie sa jakieś wybitnie dobre. Wiem, bo mam
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Nov 24 2013 06:05am
Quote (trz @ 24 Nov 2013 14:04)
Barumy nie sa  jakieś wybitnie dobre. Wiem, bo mam


Średnia półka a ceny jak za dębice...
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 637.50
Nov 24 2013 06:07am
Quote (Mentalista @ Nov 24 2013 01:05pm)
Średnia półka a ceny jak za dębice...


no niska/średnia

Miałem wcześniej toyo proxes i firestone jakieś, to nawet nie ma co porównywać
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Nov 24 2013 07:11am
Quote (trz @ 24 Nov 2013 14:07)
no niska/średnia

Miałem wcześniej toyo proxes i firestone jakieś, to nawet nie ma co porównywać


No toyo klasa. Ale ceny też całkiem inna bajka
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 637.50
Nov 24 2013 07:16am
Quote (Mentalista @ Nov 24 2013 02:11pm)
No toyo klasa. Ale ceny też całkiem inna bajka


2 lata temu 205/50/15 kosztowały 250 zeta na promocji, ale wtedy wszystkie kapcie były duzo tansze. Teraz na pewno sporo wiecej trzeba by zapłacic

This post was edited by trz on Nov 24 2013 07:19am
Go Back To Polska Topic List
Prev15945955965975981019Next
Add Reply New Topic New Poll