Quote (Mentalista @ 20 Nov 2013 14:30)
Za ta kasę można mieć barumy. A Dębica jest o tyle chujowa, że nie uznają gwarancji wiec jak będzie z opona coś nie tak (jakieś bicie etc) to możesz szykować kasę na nową oponę
Dębica zimowa się super sprawdza na śniegu (jedne z lepszych wyników) ale na błocie pośniegowym i mokrym asfalcie jest żopa.
Ja założyłem 205/55R16 Conti TS850, miałem brać Vredestein Snowtrac 3 ale przyszły mi stare to oddałem i wziąłem conti.