d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev15935945955965971019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,995
Joined: Feb 12 2009
Gold: 0.00
Nov 14 2013 02:53pm
Quote (beware1337 @ Nov 14 2013 08:43pm)
No jak do czego samochód ma służyć... do jazdy, sprawnej, komfortowej...

nie mam rodziny, studenciak, na wakacje jakiś dłuższy trip


ja bym polecil bmw 3,5 albo honde accord
Member
Posts: 8,823
Joined: Mar 13 2006
Gold: 0.01
Nov 20 2013 05:17am
Moze ktos polecic jakies sprawdzone zimowki w miare przystepnej cenie?;f
Member
Posts: 17,923
Joined: Sep 4 2005
Gold: 893.10
Nov 20 2013 05:19am
Quote (BaR2Sh @ 20 Nov 2013 13:17)
Moze ktos polecic jakies sprawdzone zimowki w miare przystepnej cenie?;f


http://www.oponeo.pl/dane-opony/debica-frigo-2-195-65-r15-91-t?gclid=CJTSjKKf87oCFQ1f3god2QcAnw

po kupnie samochodu nie maiłem kasy na lepsze - nie narzekam :D
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Nov 20 2013 07:30am
Quote (Alyx @ Nov 20 2013 01:19pm)


Za ta kasę można mieć barumy. A Dębica jest o tyle chujowa, że nie uznają gwarancji wiec jak będzie z opona coś nie tak (jakieś bicie etc) to możesz szykować kasę na nową oponę
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Nov 20 2013 07:34am
Quote (Alyx @ 20 Nov 2013 12:19)


Dokladnie ta sama sytuacja, dokladnie ta sama guma ;d Z tym, ze ja dalem ~800 za komplet z przesylka.
Member
Posts: 689
Joined: Nov 13 2013
Gold: 5.00
Warn: 20%
Nov 20 2013 07:51am
Quote (Damundo @ 20 Nov 2013 14:34)
Dokladnie ta sama sytuacja, dokladnie ta sama guma ;d Z tym, ze ja dalem ~800 za komplet z przesylka.


Po co ci takie drogie opony do rozowego samochodu pomalowanego w kucyki :/
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Nov 20 2013 07:55am
Quote (Ihurah @ 20 Nov 2013 14:51)
Po co ci takie drogie opony do rozowego samochodu pomalowanego w kucyki :/


Bo jak mialem te fajne plastikowe roznokolorowe to mi zabrali dowod jak mnie do kontroli zatrzymali ;/
Ale luz, juz kupilem szpreje i bedo takie same kolory jak na plastikowych.

/e:
http://www.marktplaats.nl/a/auto-s/seat/m744387160-seat-cordoba-sx-uitgebouwd.html?c=df2f21f683612b45d62c413c0ca719df&previousPage=lr&fb_source=message

This post was edited by Damundo on Nov 20 2013 08:06am
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Nov 21 2013 08:24am
alledrogo
/show_item.php?item=3714263971

Dobra sztuka za dobrą cenę imo.

Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Nov 22 2013 05:44am
Quote (Alyx @ Nov 20 2013 11:19am)


kiedys jezdzilem na I i II, super guma za taka kase.
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Nov 22 2013 05:47am
kurwa przed chwilą pod moim domem przejeżdżała lawet ze supercarsami :D ferar porshe 911 turbo i skyline r35 :P wszystkie porobione na jakiś time atack
10 aut i tablice ruskie <_<
Go Back To Polska Topic List
Prev15935945955965971019Next
Add Reply New Topic New Poll