Quote (beware1337 @ Nov 14 2013 10:34am)
Jestem laikiem w temacie motoryzacji dlatego zwracam się do was drodzy juzerzy!
Szukam autka w granicach 15 tyś pln
Jak najmniejsze spalanie, najlepiej małe zwinne i koooooniecznie musi mieć dobre przyspieszenie nie nawidzę wlec się za tirami.
Jakieś propozycje?
Myślałem nad golfem 4 ale brakuje kilku tysi aby ogarnąć coś przyzwoitego.
kilka k brakuje do golfa 4? O_o ja za 15k bym juz golfa nie chcial tylko cos lepszego xd