d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev15915925935945951019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 637.50
Nov 3 2013 01:42pm
Quote (Mentalista @ Nov 3 2013 08:35pm)
imo lepiej wymienić reflektor, skoro klosz jest już wyblakły to lustro też będziesz miał wypalone a z tym już nic nie zrobisz. Taka polerka to imo rozwiązanie doraźne.


Jest matowy a czy wypalony jest tego nie wiem, ale pewnie polerke zrobie bo mam troche jeszcze G3 pasty
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Nov 6 2013 02:33pm
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Nov 6 2013 02:34pm
Quote (Xasthur @ Nov 6 2013 10:33pm)


zajebisty jest ale imo nie do codziennej jazdy. C124 Najlepsze połączenie rasowego klasyka z funkcjonalnością na co dzień.
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Nov 6 2013 02:36pm
Quote (Mentalista @ 6 Nov 2013 21:34)
zajebisty jest ale imo nie do codziennej jazdy. C124 Najlepsze połączenie rasowego klasyka z funkcjonalnością na co dzień.

Czemu nie do codziennej? Jedynie apetyt duży.
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Nov 6 2013 02:38pm
Quote (Xasthur @ Nov 6 2013 10:36pm)
Czemu nie do codziennej? Jedynie apetyt duży.


Bardziej chodzi mi o dostępność i ceny części.
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Nov 6 2013 02:44pm
Quote (Mentalista @ 6 Nov 2013 21:38)
Bardziej chodzi mi o dostępność i ceny części.

Krulewna ma 190. :)
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Nov 6 2013 02:46pm
Quote (Xasthur @ Nov 6 2013 10:44pm)
Krulewna ma 190. :)


W201?
Ziomek z pracy posiada takowego, trochę za małe jak dla mnie i tak propsuję.
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Nov 6 2013 02:53pm
Quote (Mentalista @ 6 Nov 2013 21:46)
W201?
Ziomek z pracy posiada takowego, trochę za małe jak dla mnie i tak propsuję.

Y, automat + D. Słabe to to, ale pancerne. ;)
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Nov 6 2013 04:20pm
Iso fix. Najlepiej przez Mentaliste albo Msk.

http://www.youtube.com/watch?v=t1ZHesFn8w4

;d
Go Back To Polska Topic List
Prev15915925935945951019Next
Add Reply New Topic New Poll