d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev15905915925935941019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,457
Joined: Dec 20 2010
Gold: 5.00
Nov 3 2013 01:55am
Quote (rip_master2 @ Nov 3 2013 08:48am)
dzięki jest jeden problem , nie mieści mi się do garażu ... japierdole jaki fail. :cry:


Phail w chooj :D
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Nov 3 2013 02:24am
Quote (rip_master2 @ Nov 3 2013 09:48am)
dzięki jest jeden problem , nie mieści mi się do garażu ... japierdole jaki fail. :cry:


kątówka i jazda :D
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 637.50
Nov 3 2013 02:55am
nvm

This post was edited by trz on Nov 3 2013 03:03am
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 637.50
Nov 3 2013 03:01am
Quote (Bart3k @ Oct 27 2013 08:16pm)
po 10k km


Zalezy od spalania auta i ceny instalacji gazowej. Jesli masz nieduzy silnik i malo pali to tak szybko koszt sie nie zwroci.
Quote (Kanzelos @ Oct 27 2013 01:13pm)
Dalej warto zakładać gaz do samochodu ? Jeżdżę coraz więcej, teraz przynajmniej 1000km na miesiac po jakim czasie się zwróci ? jak jest z awariami ?

Auto Astra g 1.4 16v 2003 r

Jakie awarie? Przeciez z gazem czy bez te same czesci sie zuzywaja w aucie. Jesli masz gaz zalozony to tylko filtry wymieniasz i jezdzisz.[B][/B]

This post was edited by trz on Nov 3 2013 03:04am
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Nov 3 2013 03:07am
Quote (trz @ Nov 3 2013 11:01am)
Zalezy od spalania auta i ceny instalacji gazowej. Jesli masz nieduzy silnik i malo pali to tak szybko koszt sie nie zwroci.

Jakie awarie? Przeciez z gazem czy bez te same czesci sie zuzywaja w aucie. Jesli masz gaz zalozony to tylko filtry wymieniasz i jezdzisz.[B][/B]


chyba dochodzi mu o to, że instalacja może być awaryjna
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 637.50
Nov 3 2013 03:09am
Quote (Mentalista @ Nov 3 2013 10:07am)
chyba dochodzi mu o to, że instalacja może być awaryjna


No chyba jak w kazdej branzy... jesli cos jest najtansze to trzeba sie z tym liczyc. Zaplacisz normalna cene u konkretnego goscia i jezdzisz bez problemu

This post was edited by trz on Nov 3 2013 03:10am
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 637.50
Nov 3 2013 12:52pm
robił ktoś z was polerke reflektorów w samochodzie?
Member
Posts: 21,335
Joined: Dec 13 2004
Gold: 1,234.00
Nov 3 2013 01:07pm
Quote (trz @ 3 Nov 2013 20:52)
robił ktoś z was polerke reflektorów w samochodzie?

Zalezy jakie auto bo nie we wszystkich sie da, ale generalnie efekty sa calkiem spoko. Jest fajne forum poswiecone detailingowi tam musisz zapytac.
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 637.50
Nov 3 2013 01:11pm
Quote (bustersss @ Nov 3 2013 08:07pm)
Zalezy jakie auto bo nie we wszystkich sie da, ale generalnie efekty sa calkiem spoko.  Jest fajne forum poswiecone detailingowi tam musisz zapytac.


audi- reflektory z pleksi jesli sie nie myle. Kumpel coś wspominał, że całkiem ciekawe efekty można uzyskac niezbyt dużym nakładem kasy. Wystarczy pasta polerska, papiery wodne róznej gradacji no i krązek polerski

This post was edited by trz on Nov 3 2013 01:16pm
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Nov 3 2013 01:35pm
Quote (trz @ Nov 3 2013 09:11pm)
audi- reflektory z pleksi jesli sie nie myle.  Kumpel coś wspominał, że całkiem ciekawe efekty można uzyskac niezbyt dużym nakładem kasy. Wystarczy pasta polerska, papiery wodne róznej gradacji no i krązek polerski


imo lepiej wymienić reflektor, skoro klosz jest już wyblakły to lustro też będziesz miał wypalone a z tym już nic nie zrobisz. Taka polerka to imo rozwiązanie doraźne.
Go Back To Polska Topic List
Prev15905915925935941019Next
Add Reply New Topic New Poll