Quote (Bart3k @ Oct 27 2013 08:16pm)
po 10k km
Zalezy od spalania auta i ceny instalacji gazowej. Jesli masz nieduzy silnik i malo pali to tak szybko koszt sie nie zwroci.
Quote (Kanzelos @ Oct 27 2013 01:13pm)
Dalej warto zakładać gaz do samochodu ? Jeżdżę coraz więcej, teraz przynajmniej 1000km na miesiac po jakim czasie się zwróci ? jak jest z awariami ?
Auto Astra g 1.4 16v 2003 r
Jakie awarie? Przeciez z gazem czy bez te same czesci sie zuzywaja w aucie. Jesli masz gaz zalozony to tylko filtry wymieniasz i jezdzisz.[B][/B]
This post was edited by trz on Nov 3 2013 03:04am