Quote (Kanzelos @ Oct 27 2013 07:24pm)
czyli wychodzi na to ze sie oplaca jak sie zwroci po 9-10 miesiacach?
kiedys w gazcie widzialem wyliczenie i bylo, ze po okolo 10k . jesli zamierzasz dlugo jezdzic tym samochodem to zapewne sie oplaci. ja w poprzednim mialem gaz ale nie jezdze duzo i np w dni, w ktore mialem dojechac tylko na uczelnie to w zime mi sie ledwo zdazyl przelaczyc na gaz. Teraz kupilem bez gazu i chyba nie bede chcial zakladac ale jesli ty wydajesz po 500 zl miesiecznie to wydaje sie oplacalne. Patrz tylko, ze gaz teraz drozeje mocno a benzyna tanieje
