d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev15895905915925931019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,995
Joined: Feb 12 2009
Gold: 0.00
Oct 27 2013 06:28am
Quote (rip_master2 @ Oct 27 2013 01:06am)
zostałem szczęśliwym posiadaczem bmw e39 540i  :blush:


propsy, gz :)
Member
Posts: 12,515
Joined: Aug 3 2009
Gold: 607.32
Oct 27 2013 06:31am
Quote (Jefrey @ Oct 27 2013 02:17pm)
imo jak robisz 1000km na miecha to się nie opłaca gazować tym bardziej 1.4


troche mnie boli ze wydaje 400-500zł miesiecznie na paliwo, nie jestem przekonany do gazu wiec jak nie zejde do 250-300 to się nie zdecyduje
Member
Posts: 7,837
Joined: May 8 2010
Gold: 1,015.37
Oct 27 2013 06:34am
Quote (rip_master2 @ 27 Oct 2013 03:06)
zostałem szczęśliwym posiadaczem bmw e39 540i  :blush:



najs :thumbsup:

This post was edited by Bewsztyk_tatarski123 on Oct 27 2013 06:34am
Member
Posts: 11,995
Joined: Feb 12 2009
Gold: 0.00
Oct 27 2013 01:16pm
Quote (Kanzelos @ Oct 27 2013 12:13pm)
Dalej warto zakładać gaz do samochodu ? Jeżdżę coraz więcej, teraz przynajmniej 1000km na miesiac po jakim czasie się zwróci ? jak jest z awariami ?


Auto Astra g 1.4 16v 2003 r



po 10k km
Member
Posts: 12,515
Joined: Aug 3 2009
Gold: 607.32
Oct 27 2013 01:24pm
Quote (Bart3k @ Oct 27 2013 09:16pm)
po 10k km



czyli wychodzi na to ze sie oplaca jak sie zwroci po 9-10 miesiacach?
Member
Posts: 11,995
Joined: Feb 12 2009
Gold: 0.00
Oct 27 2013 01:29pm
Quote (Kanzelos @ Oct 27 2013 07:24pm)
czyli wychodzi na to ze sie oplaca jak sie zwroci po 9-10 miesiacach?


kiedys w gazcie widzialem wyliczenie i bylo, ze po okolo 10k . jesli zamierzasz dlugo jezdzic tym samochodem to zapewne sie oplaci. ja w poprzednim mialem gaz ale nie jezdze duzo i np w dni, w ktore mialem dojechac tylko na uczelnie to w zime mi sie ledwo zdazyl przelaczyc na gaz. Teraz kupilem bez gazu i chyba nie bede chcial zakladac ale jesli ty wydajesz po 500 zl miesiecznie to wydaje sie oplacalne. Patrz tylko, ze gaz teraz drozeje mocno a benzyna tanieje :P
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Oct 27 2013 01:30pm
Quote (miton84 @ 25 Oct 2013 16:52)
Zetknął się ktoś kiedyś z generatorem HHO w aucie?


rozumiem że nikt? :(
Member
Posts: 2,596
Joined: Dec 31 2012
Gold: 1.11
Oct 27 2013 01:34pm
Quote (miton84 @ Oct 27 2013 08:30pm)
rozumiem że nikt? :(


odpowiem jak mi powiesz czemu ten nędzny ger co tu spamuje dalej nie ma %.
Member
Posts: 466
Joined: Oct 10 2013
Gold: 0.00
Warn: 30%
Oct 27 2013 02:39pm
Quote (Astav @ Oct 27 2013 09:34pm)
odpowiem jak mi powiesz czemu ten nędzny ger co tu spamuje dalej nie ma %.


bo % są tylko dla nas.
Member
Posts: 14,192
Joined: Jul 11 2008
Gold: 271.00
Nov 3 2013 01:48am
Quote (Bart3k @ 27 Oct 2013 13:28)
propsy, gz :)


dzięki jest jeden problem , nie mieści mi się do garażu ... japierdole jaki fail. :cry:
Go Back To Polska Topic List
Prev15895905915925931019Next
Add Reply New Topic New Poll