Quote (hehehehehe @ Feb 25 2015 03:28pm)
Lament?
0 lamentu, po prostu nudno, a asasynow akurat jest do wyboru xd
Quote (Lander @ Feb 25 2015 03:25pm)
valla dosc mocny zawodnik + raczej latwo sie gra
latwo to sie na to gra co najwyzej, bo te smieci robia ja pod w i 0 dmg xdxdxd