Quote (toldi @ Dec 9 2012 03:21pm)
grasz w gildi raging thunder ?;p
nie, mam z kolegami bekowa gildie zalozona zeby kase sobie trzepac z weekly instancji ; p
Grasz tam ?
gram moze tydzien lub dwa lockiem, iso jakies rady gram destruction/affliction - jeszczen iew iem ktory mmi wygodniej, ale jakos nie potrafie duper dpsu wyciagac.