d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Temat Oficjalny
Prev15859606162412Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,250
Joined: Jun 10 2006
Gold: 0.00
Dec 9 2012 07:41am
http://vpx.pl/i/2012/12/09/WoWScrnShot_120912_143330.jpg tutaj jestem a chce sie dostac do teldrasill
jak to zrobic najlepiej?:>
gram drugi dzien xD
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Dec 9 2012 07:47am
Quote (Peja @ 9 Dec 2012 15:41)
http://vpx.pl/i/2012/12/09/WoWScrnShot%5F120912%5F143330.jpg tutaj jestem a chce sie dostac do teldrasill
jak to zrobic najlepiej?:>
gram drugi dzien xD


jesteś alluchem, nie mogę Ci pomóc :angry:
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
Dec 9 2012 07:59am
Quote (Peja @ Dec 9 2012 02:41pm)
http://vpx.pl/i/2012/12/09/WoWScrnShot_120912_143330.jpg tutaj jestem a chce sie dostac do teldrasill
jak to zrobic najlepiej?:>
gram drugi dzien xD


machelan : D
napisz do mnie na gg
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Dec 9 2012 08:15am
ja gram na defias brotherhood, zapewne nikt z was tam nie gra, a szkoda moze byly by jakies rajdy razem
Member
Posts: 5,153
Joined: Jan 20 2006
Gold: 19.37
Dec 9 2012 08:21am
Quote (blejdowy @ Dec 9 2012 02:15pm)
ja gram na defias brotherhood, zapewne nikt z was tam nie gra, a szkoda moze byly by jakies rajdy razem


grasz w gildi raging thunder ?;p
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Dec 9 2012 08:24am
Quote (toldi @ Dec 9 2012 03:21pm)
grasz w gildi raging thunder ?;p


nie, mam z kolegami bekowa gildie zalozona zeby kase sobie trzepac z weekly instancji ; p

Grasz tam ?

gram moze tydzien lub dwa lockiem, iso jakies rady gram destruction/affliction - jeszczen iew iem ktory mmi wygodniej, ale jakos nie potrafie duper dpsu wyciagac.
Member
Posts: 5,153
Joined: Jan 20 2006
Gold: 19.37
Dec 9 2012 08:25am
Quote (blejdowy @ Dec 9 2012 02:24pm)
nie, mam z kolegami bekowa gildie zalozona zeby kase sobie trzepac z weekly instancji ; p

Grasz tam ?

gram moze tydzien lub dwa lockiem, iso jakies rady gram destruction/affliction - jeszczen iew iem ktory mmi wygodniej, ale jakos nie potrafie duper dpsu wyciagac.


n kojarze ze tam jaks sreamer gral ale mysle o nowym servie h/a grasz ?
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Dec 9 2012 08:26am
Quote (toldi @ Dec 9 2012 03:25pm)
n kojarze ze tam jaks sreamer gral ale mysle o nowym servie h/a grasz ?


gram w Alliance.
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
Dec 9 2012 08:41am
Quote (blejdowy @ Dec 9 2012 03:15pm)
ja gram na defias brotherhood, zapewne nikt z was tam nie gra, a szkoda moze byly by jakies rajdy razem


Defias Brotherhoord? To nie jest przypadkiem RPPvP? :o
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Dec 9 2012 08:52am
Quote (DrCox @ Dec 9 2012 03:41pm)
Defias Brotherhoord? To nie jest przypadkiem RPPvP? :o


jest, aczkolwiek malo osob tutaj rp robi ;c
Go Back To Polska Topic List
Prev15859606162412Next
Add Reply New Topic New Poll