☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Diablo 3 - Hardcore
Prev
1
58
59
60
61
62
116
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 29729
Replies: 1157
Track Topic
Hver
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold
:
730.21
#591
Nov 22 2012 10:08pm
również zrobiłem sobie z nudów barba na hc, 15 lvl atm i leci jak burza.
PYZA
Member
Posts: 9,229
Joined: Aug 30 2007
Gold
:
79.00
#592
Nov 23 2012 04:32am
A mnie wkurzyli ci niebiescy czemu ku.... nie mozna na hc sprzredawac vs $ JAKi zal a po to wd zrobilem i wbilem mu 4 paragony
iRetwe
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold
:
0.00
#593
Nov 23 2012 05:10am
Quote (PYZA @ 23 Nov 2012 11:32)
A mnie wkurzyli ci niebiescy czemu ku.... nie mozna na hc sprzredawac vs $ JAKi zal a po to wd zrobilem i wbilem mu 4 paragony
Boją się pozwów za kupiony za $$ i stracony sprzęt z powodu lagów/dc z winy blizza.
eGzO_o
Member
Posts: 9,148
Joined: May 5 2006
Gold
:
3.00
#594
Nov 23 2012 05:42am
Quote (PYZA @ 23 Nov 2012 11:32)
A mnie wkurzyli ci niebiescy czemu ku.... nie mozna na hc sprzredawac vs $ JAKi zal a po to wd zrobilem i wbilem mu 4 paragony
Zbieraj na hc wymieniaj vs forumowe talary i później kupuj sc gold. Wychodzi +/- 1:3.5.
nice_neo
Member
Posts: 1,089
Joined: Apr 13 2007
Gold
:
0.00
#595
Nov 23 2012 06:15am
na hc prawie nikt nie gra ...
eGzO_o
Member
Posts: 9,148
Joined: May 5 2006
Gold
:
3.00
#596
Nov 23 2012 06:21am
Grają.
Xasthur
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold
:
6,207.00
#597
Nov 23 2012 07:03am
Quote (nice_neo @ 23 Nov 2012 13:15)
na hc prawie nikt nie gra ...
To jest w tym najlepsze. No i nie ma tylu zajebanych botów.
Xasthur
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold
:
6,207.00
#598
Nov 23 2012 01:33pm
Obiecany filmik z kolejnego ripa ziomka.
glenton
Member
Posts: 9,855
Joined: Feb 26 2007
Gold
:
3,330.00
#599
Nov 23 2012 01:46pm
Quote (Xasthur @ 23 Nov 2012 20:33)
http://www.youtube.com/watch?v=HF8ADOf0PG4
Obiecany filmik z kolejnego ripa ziomka.
co tam za mrok w tle przygrywa?
Xasthur
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold
:
6,207.00
#600
Nov 23 2012 01:48pm
Quote (glenton @ 23 Nov 2012 20:46)
co tam za mrok w tle przygrywa?
Poważnie pytasz? Wstyd!
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
58
59
60
61
62
116
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact