d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Apple > Temat Oficjalny
Prev15859606162339Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Apr 6 2012 08:33am
dzisiaj sie zabawialem tym nowym ipadem.
rzeczywiscie obraz zyleta i ogolnie szybkosc typu lux torpeda.
ale glownie chodzilo mi o sprawdzenie plotek odnosnie przegrzewania i faktycznie jest w chuj cieply. troche to przeszkadza przy dluzszym trzymaniu. ale moze to od tego, ze jest non stop podpiety pod ladowarke? (salon t-mobile).
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Apr 6 2012 08:38am
Quote (imnoise @ 6 Apr 2012 16:33)
dzisiaj sie zabawialem tym nowym ipadem.
rzeczywiscie obraz zyleta i ogolnie szybkosc typu lux torpeda.
ale glownie chodzilo mi o sprawdzenie plotek odnosnie przegrzewania i faktycznie jest w chuj cieply. troche to przeszkadza przy dluzszym trzymaniu. ale moze to od tego, ze jest non stop podpiety pod ladowarke? (salon t-mobile).


wg mnie to przegrzewanie sie jest przsadzone. nawet po dlugiej sesji z infinity blade ipad jest po prostu cieply w lewym dolnym rogu.
ale w zaden sposob to nie przeszkadza w dalszym uzytkowaniu.
do tego szybko stygnie ;]
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Apr 6 2012 08:48am
we wtorek bedzie 4s B)
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Apr 7 2012 01:45am
Code
Grupa Chronic Dev Team postanawia oficjalnie "wypowiedzieć wojnę" Apple, w kwestii łatania exploitów umożliwiających tether jak i untether jailbreak.

Podczas wuszukiwania exploitów pozwalających na staly jailbreak iOS5 Apple załatało w kolejnych betach wiele z nich, tym samym opóźniając znacznie untether iOS5.x

Jak Apple to robi?
Otóż za każdym razem kiedy wysypie się jakakolwiek aplikacja, Springboard itp iPhone/iPad za pośrednictwem iTunes wysyła crashlogi do Apple, po czym ewentualne luki są łatane.

Jak chcą temu zapobiec Chronic Dev Team?
Zamiast pomagać Apple w łataniu luk, pomóżmy Chronic Dev Team w ich wyszukiwaniu. Nie wysyłajmy raportów Apple, tylko ekipom które szukają exploitów. p0sixninja umieścił na stronce GreenPoison artykuł oraz program pomocny w tym procesie.


http://greenpois0n.com/?p=131

ciekawe czy cos to da, ja wyslalem swoje raporty
Member
Posts: 20,383
Joined: Feb 11 2007
Gold: 470.00
Apr 7 2012 06:26am
mam dwa albumy:
- rolka z aparatu
- strumień zdjęć
Rolkę z aparatu edytować jest fajnie. Ale strumień zdjęć nie wiem nawet gdzie streamuje :D
Ggdzie moge zobaczyć swoj strumień i np. usuwać z niego fociaszki?
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Apr 7 2012 06:46am
Quote (Styczenx1600 @ 7 Apr 2012 14:26)
mam dwa albumy:
- rolka z aparatu
- strumień zdjęć
Rolkę z aparatu edytować jest fajnie. Ale strumień zdjęć nie wiem nawet gdzie streamuje :D
Ggdzie moge zobaczyć swoj strumień i np. usuwać z niego fociaszki?


z tego co mi sie o uszy obilo to strumien aktualizuje sie z rolki z aparatu wiec jak cos z niej skasujesz to w strumieniu tez tego nie bedzie ale moge sie mylic bo nie uzywam icloud.
zapytaj na myapple
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Apr 12 2012 03:21am
Max Payne juz mozna pobierac z appstore, ~10zl.
http://itunes.apple.com/pl/app/max-payne-mobile/id512142109?mt=8
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Apr 12 2012 03:41am
fajnie dziala
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Apr 12 2012 03:49am
Quote (imnoise @ 12 Apr 2012 11:41)
fajnie dziala
http://www.youtube.com/watch?v=jqzmKK2E1Q0


na ipadzie kazda gra dziala i wyglada lepiej niz na iphonie. ciekawy jestem jak gra sie na 3.5" ekranie.
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Apr 12 2012 09:09am
w sumie 2,39 to malo jak na premierowa gre, zwlaszcza taka
tylko pytanie czy wiecej pozytku bym nie mial z AVPlayerHD :/

ehh, moglby wrocic rabat na gta3
Go Back To Polska Topic List
Prev15859606162339Next
Add Reply New Topic New Poll