Quote (imnoise @ 6 Apr 2012 16:33)
dzisiaj sie zabawialem tym nowym ipadem.
rzeczywiscie obraz zyleta i ogolnie szybkosc typu lux torpeda.
ale glownie chodzilo mi o sprawdzenie plotek odnosnie przegrzewania i faktycznie jest w chuj cieply. troche to przeszkadza przy dluzszym trzymaniu. ale moze to od tego, ze jest non stop podpiety pod ladowarke? (salon t-mobile).
wg mnie to przegrzewanie sie jest przsadzone. nawet po dlugiej sesji z infinity blade ipad jest po prostu cieply w lewym dolnym rogu.
ale w zaden sposob to nie przeszkadza w dalszym uzytkowaniu.
do tego szybko stygnie ;]