d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seriale > Temat Oficjalny
Prev158596061621961Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Oct 29 2011 02:34pm
Quote (zYwi3c @ 29 Oct 2011 22:31)
Jutro ale w USA. W polsce zawsze w poniedzialek rano juz jest.



e tam, kto by tam ogladal seriale na polskim guwnie. jeszcze oszpecone przez lektora.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Oct 29 2011 02:35pm
Quote (imnoise @ 29 Oct 2011 22:34)
e tam, kto by tam ogladal seriale na polskim guwnie. jeszcze oszpecone przez lektora.


Mowie o angielskiej wersji. Jutro nie bedzie jeszcze do pozyczenia :< dopiero w poniedzialek w nocy.
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Oct 29 2011 02:36pm
Quote (zYwi3c @ 29 Oct 2011 22:35)
Mowie o angielskiej wersji. Jutro nie bedzie jeszcze do pozyczenia :< dopiero w poniedzialek w nocy.



wiadomiks. zawsze sciagam dzien po premierze usa.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Oct 29 2011 02:41pm
Quote (imnoise @ 29 Oct 2011 22:36)
wiadomiks. zawsze sciagam dzien po premierze usa.


Jak kazdy :hail:
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Oct 29 2011 02:42pm
Czekam na Deksia i truposze jutro :)
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Oct 29 2011 02:49pm
Quote (Leothyr @ 29 Oct 2011 22:42)
Czekam na Deksia i truposze jutro :)



ja to samo. aktualnie jedyne seriale, ktore na biezaco ogladam.
przydaloby sie cos wiecej do obejrzenia. :(

This post was edited by imnoise on Oct 29 2011 02:49pm
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Oct 29 2011 02:53pm
Quote (imnoise @ 29 Oct 2011 22:49)
ja to samo. aktualnie jedyne seriale, ktore na biezaco ogladam.
przydaloby sie cos wiecej do obejrzenia. :(


HOMELAND. Od ShowTime, a jak wiemy, oni sie nie pierdola z cenzurami. Naprawde polecam. Jeden z lepszych seriali jakie widzialem. Mimo, ze ma tylko 1.2 mio widzow tygodniowo, ShowTime juz zamowil 2gi sezon
Member
Posts: 19,115
Joined: Apr 27 2007
Gold: 15,461.01
Oct 29 2011 03:01pm
jeśli walking dead ma znowu skończyć się po 6 odcinkach to wolę poczekać na cały sezon i obejrzeć za jednym zamachem.

Tymczasem wyłączyłem Mr. nice i odpalam jericho.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Oct 29 2011 03:03pm
Quote (LoQ @ 29 Oct 2011 23:01)
jeśli walking dead ma znowu skończyć się po 6 odcinkach to wolę poczekać na cały sezon i obejrzeć za jednym zamachem.

Tymczasem wyłączyłem Mr. nice i odpalam jericho.


2gi sezon ma 12
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Oct 29 2011 03:06pm
Quote (zYwi3c @ 29 Oct 2011 22:53)
HOMELAND. Od ShowTime, a jak wiemy, oni sie nie pierdola  z cenzurami. Naprawde polecam. Jeden z lepszych seriali jakie widzialem. Mimo, ze ma tylko 1.2 mio widzow tygodniowo, ShowTime juz zamowil 2gi sezon



o czym to jest? bo filmweb nie wie.
Go Back To Polska Topic List
Prev158596061621961Next
Add Reply New Topic New Poll