Quote (imnoise @ 29 Oct 2011 22:49)
ja to samo. aktualnie jedyne seriale, ktore na biezaco ogladam.
przydaloby sie cos wiecej do obejrzenia.

HOMELAND. Od ShowTime, a jak wiemy, oni sie nie pierdola z cenzurami. Naprawde polecam. Jeden z lepszych seriali jakie widzialem. Mimo, ze ma tylko 1.2 mio widzow tygodniowo, ShowTime juz zamowil 2gi sezon