Quote (Wujekmisza @ 18 Apr 2011 23:05)
jezeli ruskie sa dobre na bliska odleglosc a gerowskie na daleko to amerykanskie...??
Pomiędzy. Czasami na dalekie odległości się sprawdzą, a czasami na bliskie.
Dmg z dział od tieru 7 mają na poziomie ruskich, a celność na poziomie niemieckich.
Jedynym minusem to pancerz kadłuba.
Quote (Yugi @ 18 Apr 2011 23:06)
no akurat do tiera 4 jest dobrze, później jak się ciężkie zaczynają, to chuja im można zrobić, 1na1 nie ma szans
A kto mówi o walce 1vs1? Masz wspomagać swój team. Widzisz HT walczą po prawej stronie to im pomóż.
TD głównie pomagają bronić bazy i wspomagają resztę teamu dzięki swojej celności.
BTW tier 4 to crap :] W ruskich zabawa się zaczyna od tier 5 i su85 wraz z działem ZiS-6S. Zresztą jakby TD były crapem to, by ludzie nimi nie grali, a o dziwo grają.
This post was edited by Phrarr on Apr 18 2011 03:09pm