d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev15859606162805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 18 2011 03:03pm
Quote (EustachyMotyka @ 18 Apr 2011 23:00)
no kurwa
nie da sie tym ogolnie jezdzic
jedyne co zostaje to kampic :(


Można grać, ale team musi myśleć i pomagać. Mieć załogę na minimum 75%.
Ja KV będę miał do zarobku i powoli będę wbijał exp na S-51 może.

Quote (Yugi @ 18 Apr 2011 23:03)
td to gowno bez hp i armora i z chujowym dmg


Chuja grałeś, a do tego oceniasz to po low tier -_- EoT

Quote (Nensato @ 18 Apr 2011 23:02)
Zastanawiam się czy nie zacząć grać gerowskimi TD. Co myślicie? I tak zazwyczaj nie wdaję się w jakieś bliskie starcia. Na wyższych tierach jest sens? Czy będą mnie jechać ez?


Dobra celność, ale czasami brak dmg potrafi wkurwić. Chociaż już taki Ferdinand potrafi wkurwić jak nie raz nie można się przebić przez jego przedni pancerz :D

This post was edited by Phrarr on Apr 18 2011 03:04pm
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Apr 18 2011 03:05pm
jezeli ruskie sa dobre na bliska odleglosc a gerowskie na daleko to amerykanskie...??
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Apr 18 2011 03:06pm
Quote (Phrarr @ Apr 18 2011 10:03pm)

Chuja grałeś, a do tego oceniasz to po low tier -_- EoT


no akurat do tiera 4 jest dobrze, później jak się ciężkie zaczynają, to chuja im można zrobić, 1na1 nie ma szans
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 18 2011 03:07pm
Quote (Wujekmisza @ 18 Apr 2011 23:05)
jezeli ruskie sa dobre na bliska odleglosc a gerowskie na daleko to amerykanskie...??


Pomiędzy. Czasami na dalekie odległości się sprawdzą, a czasami na bliskie.
Dmg z dział od tieru 7 mają na poziomie ruskich, a celność na poziomie niemieckich.

Jedynym minusem to pancerz kadłuba.

Quote (Yugi @ 18 Apr 2011 23:06)
no akurat do tiera 4 jest dobrze, później jak się ciężkie zaczynają, to chuja im można zrobić, 1na1 nie ma szans


A kto mówi o walce 1vs1? Masz wspomagać swój team. Widzisz HT walczą po prawej stronie to im pomóż.

TD głównie pomagają bronić bazy i wspomagają resztę teamu dzięki swojej celności.

BTW tier 4 to crap :] W ruskich zabawa się zaczyna od tier 5 i su85 wraz z działem ZiS-6S. Zresztą jakby TD były crapem to, by ludzie nimi nie grali, a o dziwo grają.

This post was edited by Phrarr on Apr 18 2011 03:09pm
Member
Posts: 2,504
Joined: Feb 17 2011
Gold: 1.00
Warn: 20%
Apr 18 2011 03:10pm
ogarniam
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Apr 18 2011 03:10pm
Quote (Phrarr @ 18 Apr 2011 21:07)
Pomiędzy. Czasami na dalekie odległości się sprawdzą, a czasami na bliskie.
Dmg z dział od tieru 7 mają na poziomie ruskich, a celność na poziomie niemieckich.

Jedynym minusem to pancerz kadłuba :/


Aha.. Widze ze jeste ogarniety w ta gre wiec pomuz:

Jaki czolg twoim zdaniem zainwestować?? Teraz mam Ger pzkpfw 35t i troszke do ulepszylem. czy lepiej isc w cos innego? Dodam ze moj budzet to 16k srebra :(


oraz jak mozna zdobyc zloto bez premium :drool:
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 18 2011 03:13pm
Quote (Wujekmisza @ 18 Apr 2011 23:10)
Aha.. Widze ze jeste ogarniety w ta gre wiec pomuz:

Jaki czolg twoim zdaniem zainwestować?? Teraz mam Ger pzkpfw 35t i troszke do ulepszylem. czy lepiej isc w cos innego? Dodam ze moj budzet to 16k srebra :(


oraz jak mozna zdobyc zloto bez premium :drool:


Złoto = $$$$
Srebro to po prostu grać, grać grać... z low tierów to US arta T57 jest dobra oraz ruski AT1 o ile się ogarnie podstawy.

Idziesz w TD poprzez ten czołg. Poczytaj sobie wiki na 1 stronie jest link.
Najłatwiej jest się określić grając tymi 3 czołgami na starcie co są. Czy wolisz walki w zwarciu czy może na odległość.

This post was edited by Phrarr on Apr 18 2011 03:15pm
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Apr 18 2011 03:14pm
Quote (Phrarr @ 18 Apr 2011 21:13)
Złoto = $$$$

Idziesz w TD poprzez ten czołg. Poczytaj sobie wiki na 1 stronie jest link.
Najłatwiej jest się określić grając tymi 3 czołgami na starcie co są. Czy wolisz walki w zwarciu czy może na odległość.


Wole wlake na dystans zdecydowanie.



This post was edited by Wujekmisza on Apr 18 2011 03:16pm
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 18 2011 03:16pm
Quote (Wujekmisza @ 18 Apr 2011 23:14)
Wole wlake na dystans zdecydowanie.


W takim razie TD. Wybór jedynie czy ruskie czy niemieckie.
Mają być też amerykańskie, ale one pewnie dopiero w drugiej połowie roku mają wejść, a przynajmniej takie są plotki.

TD = Tank Destroyer/Niszczyciel czołgów.

This post was edited by Phrarr on Apr 18 2011 03:16pm
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Apr 18 2011 03:18pm
Quote (Phrarr @ 18 Apr 2011 21:16)
W takim razie TD. Wybór jedynie czy ruskie czy niemieckie.
Mają być też amerykańskie, ale one pewnie dopiero w drugiej połowie roku mają wejść, a przynajmniej takie są plotki.

TD = Tank Destroyer/Niszczyciel czołgów.


No wlasnie teraz nie wiem co wybrac, jaki td :(
Go Back To Polska Topic List
Prev15859606162805Next
Add Reply New Topic New Poll