d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev15859606162206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,298
Joined: Jan 2 2011
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 8 2011 11:19am
Quote (lszcz @ May 8 2011 06:19pm)
wygraliscie pewnie cuz chronos gwalciciel lategame


ktory to chronos
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
May 8 2011 11:19am
Quote (Cronianz @ 8 May 2011 19:19)
ktory to chronos


niebieski ten u nich
/e getto

This post was edited by lszcz on May 8 2011 11:20am
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
May 8 2011 11:33am
to jest chronos

Member
Posts: 2,298
Joined: Jan 2 2011
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 8 2011 11:35am
Quote (lszcz @ May 8 2011 06:33pm)
to jest chronos
http://www.youtube.com/watch?v=tcl-d0KoIIg


on jest po lewej czy po prawej stronie w hero list?
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
May 8 2011 11:37am
Quote (Cronianz @ 8 May 2011 19:35)
on jest po lewej czy po prawej stronie w hero list?


hellbourne agility ale jego trzeba dobrze ogarnac i musisz sie wyfarmic cuz na sucho jest slaby ale jak zlapiesz buty elders parasite i jeszcze cos do dmg to ojajebie

/e moge z toba zagrac jedna gre bo mi sie nudzi

This post was edited by lszcz on May 8 2011 11:38am
Member
Posts: 2,298
Joined: Jan 2 2011
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 8 2011 11:38am
Quote (lszcz @ May 8 2011 06:37pm)
hellborn  agility ale jego trzeba dobrze ogarnac i musisz sie wyfarmic cuz na sucho jest slaby ale jak zlapiesz buty elders parasite i jeszcze cos do dmg to ojajebie

/e moge z toba zagrac jedna gre bo mi sie nudzi


nick B)
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
May 8 2011 11:39am
Quote (Cronianz @ 8 May 2011 19:38)
nick B)


lszcz :mellow:
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
May 8 2011 12:15pm
Quote (lszcz @ 8 May 2011 19:19)
wygraliscie pewnie cuz chronos gwalciciel lategame


Logiczne, ze w lategamie Chronos wygrywa. Nie wziąłeś jednak pod uwagę tego, że wcześniej potrzebuje teamu. Nie wiem dlaczego dopiero jak jest trudna sytuacja typu 4v5 ludzie zaczynają grać razem, gankować, organizować się, jebnięta sprawa.

Nie wziąłeś też leszczu pod uwagę potęgi combo ulti chronosa + ulti chippera.
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
May 8 2011 02:43pm
nvm juz mam

This post was edited by luksus on May 8 2011 02:45pm
Member
Posts: 2,504
Joined: Feb 17 2011
Gold: 1.00
Warn: 20%
May 8 2011 03:59pm
Quote (Peu @ May 8 2011 10:08am)
http://i51.tinypic.com/1rvh21.png

4v5 od początku do końca. Jedna z dłuższych gier jakie grałem.


900 gold per min plaga :D
Go Back To Polska Topic List
Prev15859606162206Next
Add Reply New Topic New Poll