d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > E-lans > Temat Oficjalny
Prev1585960616283Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,149
Joined: Jan 13 2007
Gold: 165.58
Jan 17 2013 01:14pm
Quote (toyo @ Jan 17 2013 06:55pm)
Nie wytrzymałbym psychicznie tego "panie komputer mi nie działa" przez 8 godzin dziennie ;)

Ja chyba nie mam czym przyszpanować.


zobaczymy, sprawdzę sie w zawodzie przynajmniej :)
Member
Posts: 21,609
Joined: Feb 1 2010
Gold: 1,046.78
Jan 24 2013 01:17pm
Banned
Posts: 30,751
Joined: Nov 10 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Jan 24 2013 01:21pm
albo nie ;d

This post was edited by Prezes on Jan 24 2013 01:36pm
Member
Posts: 3,418
Joined: Jan 10 2013
Gold: 0.49
Warn: 40%
Member
Posts: 1,364
Joined: Feb 19 2013
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 2 2013 01:19pm
Quote (Romek_PL @ 2 Apr 2013 20:17)
http://www.lkruk.pl/environment/cache/images/800_800_productGfx_522a5f970741ec871890233df924df55.jpg

http://www.lkruk.pl/pl_PL/p/Adriatica/1886


props ze swiss made.
Member
Posts: 3,418
Joined: Jan 10 2013
Gold: 0.49
Warn: 40%
Apr 2 2013 01:20pm
Quote (Czlowiek_Interesu @ Apr 2 2013 08:19pm)
props ze swiss made.


no wlasnie proponowala mi w aparcie timexy i casio w podobnej cenie ale wolalem cos ze szwajcarii. zajebisty opur, na zywo jeszcze lepszy niz na zdjeciach. zajebiscie lekki i w miare plaski. jestem w chuj zadowolony
Member
Posts: 3,418
Joined: Jan 10 2013
Gold: 0.49
Warn: 40%
Apr 11 2013 07:30am
mam nexusa 4 B)
biedactwo moze zaczac bol dupy
Member
Posts: 9,853
Joined: Aug 5 2009
Gold: 3,704.84
Apr 11 2013 03:04pm
Quote (Romek_PL @ Apr 11 2013 02:30pm)
mam nexusa 4  B)
biedactwo moze zaczac bol dupy

iphone 4s B)
ofc dzieki Twojej pomocy przed kupnem go posiadam :hug:
dzis mi upadl po raz pierwszy i pekl bumper :(
Member
Posts: 3,418
Joined: Jan 10 2013
Gold: 0.49
Warn: 40%
Apr 12 2013 08:21am
Quote (Henio17 @ Apr 11 2013 10:04pm)
iphone 4s  B)
ofc dzieki Twojej pomocy przed kupnem go posiadam  :hug:
dzis mi upadl po raz pierwszy i pekl bumper :(


lepiej bumper niz obudowa :)
iphone na propsie, ale troche male ekrany a wyciagniety z ip5 to porazka
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Apr 12 2013 08:22am
nie używasz komórki? :O propsuję
Go Back To Polska Topic List
Prev1585960616283Next
Add Reply New Topic New Poll