d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Komputer: Czesci, Oprogramowanie, Itp > Temat Oficjalny W 100%
Prev15859606162875Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Aug 19 2011 04:21am
Quote (l1pa @ Aug 19 2011 12:05pm)
a to płyta PO INTElA Jest /
TO KURWA POD AMD JEST :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


przeciez to troll
Member
Posts: 3,978
Joined: Jul 4 2009
Gold: 1.00
Aug 19 2011 04:27am
Quote (Latwiak @ Aug 19 2011 12:21pm)
przeciez to troll


dlaczego tak brzydko piszesz?
prosze uzasadnij swoją wypowiedz

This post was edited by Czaki_majster on Aug 19 2011 04:32am
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 19 2011 04:59am
Quote (Czaki_majster @ 19 Aug 2011 12:03)
dlaczego procesor intel i7 2600k nie chcial mi wejsc do płyty głównej MSI 770-C45?
użyłem dość sporej siły że aż się płyta wraz z procesorem się połamała
myślałem ze tak ma być dlatego użyłem młotka aby wszystko trzymało się kupy.

przy właczaniu komputera jest czarny obraz i nic sie nie dzieje. dlaczego?
zasilacz to tracer 300w


Not sure if serious ..

Tbh. balbym sie podlaczyc sprzet pod taki zasilacz. W kazdej chwili moze wszystko sie spalic .

e; no i ofc ROFL: Płyty główne - Płyty główne AMD (AM3) - MSI 770-C45, troche nie ten socket :DDDDDD

This post was edited by zYwi3c on Aug 19 2011 05:01am
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold: 9,169.00
Aug 19 2011 05:57am
Quote (Czaki_majster @ Aug 19 2011 10:03am)
dlaczego procesor intel i7 2600k nie chcial mi wejsc do płyty głównej MSI 770-C45?
użyłem dość sporej siły że aż się płyta wraz z procesorem się połamała
myślałem ze tak ma być dlatego użyłem młotka aby wszystko trzymało się kupy.
przy właczaniu komputera jest czarny obraz i nic sie nie dzieje. dlaczego?
zasilacz to tracer 300w


CHE CHE CHE TE RZARCIKI INFORMATYKUW CHE CHE CHE :D

This post was edited by DnBBoY on Aug 19 2011 05:57am
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Aug 27 2011 03:19pm
Od pewnego czasu dziwne rzeczy dzieją mi się na ekranie. Głównie podczas filmów, czy gier. Prawdopodobnie karta graficzna mi siada. Miał ktoś podobny problem i wie czy da się temu zaradzić?
Piksele pojawiają się w różnych miejscach na ekranie i szybko zmieniają miejsce.
Tak to wygląda przy zrzucie ekranu:
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Aug 27 2011 03:43pm
Dla swietego spokoju zaczalbym od sterownikow.
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Aug 27 2011 06:32pm
Quote (markov @ 27 Aug 2011 22:43)
Dla swietego spokoju zaczalbym od sterownikow.


Nie było tak od początku na tych sterownikach (najnowsze). Karta jest dość żyłowana. Właściwie to 2 karty 5870 w crossfire. Często chodzą na 100% obciążeniu po kilkanaście godzin. A to przy kręceniu rdzenia i mocnym obniżeniu taktowania pamięci kart (z 850/1200 leci 950/335).
Często po wyłączeniu obciążenia po kilkunastu sekundach od razu jest reset kompa. Przegrzewać się nie przegrzewają, jakieś 70-75 stopni po kilku godzinach 100% obciążenia.
Podejrzewam, że albo jakieś wadliwe, albo je zjechałem po prostu.
Member
Posts: 21,881
Joined: Mar 7 2009
Gold: 96.00
Warn: 80%
Aug 27 2011 06:39pm
Quote (VolveR @ 27 Aug 2011 23:19)
Od pewnego czasu dziwne rzeczy dzieją mi się na ekranie. Głównie podczas filmów, czy gier. Prawdopodobnie karta graficzna mi siada. Miał ktoś podobny problem i wie czy da się temu zaradzić?
Piksele pojawiają się w różnych miejscach na ekranie i szybko zmieniają miejsce.
Tak to wygląda przy zrzucie ekranu:
http://www.abload.de/img/untitledj8ni.jpg



no ta sa artefakty
spróbój sterowniki zmienic
moze podkrecales karte i zaczyna sie jebac
pozatym straszne sa upaly i masz slaba wentylacje i poprostu sie przegrzewa i tez sa artefakty
Member
Posts: 5,551
Joined: Jun 6 2007
Gold: 4,214.79
Aug 27 2011 06:46pm
Quote (Siematoja @ 14 Aug 2011 22:27)
pytanie do speców:
Co to jest throtlling CPU - jego obecnośc jest często podawana przy parametrach lapka.


to jest mozliwosc dynamicznego zmieniania wydajnosci cpu = np wiesz ze tylko bedziesz robil cos w excelu wiec nie potrzebujesz mocy = zmniejszasz se ja (u mnie to sie robi na klawiaturze FN + spacja) = to daje ze pradu sie mniej zuzywa (u mnie zmniejszajac z 100% na 30% lapek dziala jakies 2 godziny dluzej na baterii i nigdy nie widzialem zeby wiatrak wlaczal)

This post was edited by tondor222 on Aug 27 2011 06:47pm
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Aug 28 2011 01:56am
Quote (VolveR @ Aug 28 2011 01:32am)
Nie było tak od początku na tych sterownikach (najnowsze). Karta jest dość żyłowana. Właściwie to 2 karty 5870 w crossfire. Często chodzą na 100% obciążeniu po kilkanaście godzin. A to przy kręceniu rdzenia i mocnym obniżeniu taktowania pamięci kart (z 850/1200 leci 950/335).
Często po wyłączeniu obciążenia po kilkunastu sekundach od razu jest reset kompa. Przegrzewać się nie przegrzewają, jakieś 70-75 stopni po kilku godzinach 100% obciążenia.
Podejrzewam, że albo jakieś wadliwe, albo je zjechałem po prostu.


za duże oc i btc :D padają już chyba, lepiiej je odkreć do standardowych ustawień
Go Back To Polska Topic List
Prev15859606162875Next
Add Reply New Topic New Poll