Quote (markov @ 27 Aug 2011 22:43)
Dla swietego spokoju zaczalbym od sterownikow.
Nie było tak od początku na tych sterownikach (najnowsze). Karta jest dość żyłowana. Właściwie to 2 karty 5870 w crossfire. Często chodzą na 100% obciążeniu po kilkanaście godzin. A to przy kręceniu rdzenia i mocnym obniżeniu taktowania pamięci kart (z 850/1200 leci 950/335).
Często po wyłączeniu obciążenia po kilkunastu sekundach od razu jest reset kompa. Przegrzewać się nie przegrzewają, jakieś 70-75 stopni po kilku godzinach 100% obciążenia.
Podejrzewam, że albo jakieś wadliwe, albo je zjechałem po prostu.