d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Shakes & Fidget > Repost
Prev15859606162720Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Oct 26 2010 05:37am
Można by poszukać gry, w której nowy świat startuje, i zacząć wspólnie grać.



I znowu mi toperz na....ił, zostalo mu 18 hp

This post was edited by Onesteptodie on Oct 26 2010 05:38am
Member
Posts: 6,006
Joined: Mar 5 2009
Gold: 0.00
Oct 26 2010 06:26am
można ;)

imo żywiołak ognia zajebany i dropniety luk + 70 @ 98 awg
Member
Posts: 6,733
Joined: Oct 31 2008
Gold: 7.00
Oct 26 2010 06:26am
Quote (Onesteptodie @ Oct 26 2010 11:37am)
Można by poszukać gry, w której nowy świat startuje, i zacząć wspólnie grać.



I znowu mi toperz na....ił, zostalo mu 18 hp


mi udało się go zabić
22k expa wpadło i 114 golda
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Oct 26 2010 07:20am
Nie sadze, zeby udalo sie znalezc druga taka przegladarkowa gre, ktora cieszylaby sie podobnym powodzeniem na naszym forum. SF jest w klimacie fantasy, do tego zrobione blyskotliwie, bardzo grywalne, a jednoczesnie nie wymaga od gracza no lifowania pol dnia przed kompem. Idealne dla wielu z nas. Oczywiscie, ze sa rzeczy dosc monotonne, ale mi np. przedmioty nadal sie nie znudzily, bo jest jeszcze duzo fajnych, ktorych nie mialem okazji nosic. Potwory tez sa interesujace, nawet jak sie troche powtarzaja, to przeciez doszly teraz gildiowe lochy, ktore sa bardzo interesujace.
A gra sie caly czas rozwija, skoro powstaly niedawno gildiowe lochy, to dlaczego nie mialoby powstac wiecej ficzersow, z nowymi itemami i nowymi opcjami indywidualnymi i gildiowymi wlacznie.

Poza tym u mnie dochodzi ten element, ze jestemy gildia znajomych z jsp, wiec jest z kim o tym pogadac, a jednoczesnie toczymy boje gildiowe z najlepszymi na serwerze.
A nasz apetyt rosnie, namawiamy sie na s7, teraz kiedy zaczniemy rowno z innymi i juz sporo wiemy o tej grze, mamy ambicje nie na miejsca 8-9 ( bo teraz taki mamy potencjal gildiowy i od dluzszego czasu jestesmy w top 10 ), ale na top 3. Jezeli wszystko porzadnie zaplanujemy i zbierzemy troche wiecej osob niz tylko nasza gildia JSP TEAM, to mamy na to szanse.

This post was edited by RoGh on Oct 26 2010 07:21am
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Oct 26 2010 08:04am
Quote (RoGh @ Oct 26 2010 01:20pm)
Nie sadze, zeby udalo sie znalezc druga taka przegladarkowa gre, ktora cieszylaby sie podobnym powodzeniem na naszym forum. SF jest w klimacie fantasy, do tego zrobione blyskotliwie, bardzo grywalne, a jednoczesnie nie wymaga od gracza no lifowania pol dnia przed kompem. Idealne dla wielu z nas. Oczywiscie, ze sa rzeczy dosc monotonne, ale mi np. przedmioty nadal sie nie znudzily, bo jest jeszcze duzo fajnych, ktorych nie mialem okazji nosic. Potwory tez sa interesujace, nawet jak sie troche powtarzaja, to przeciez doszly teraz gildiowe lochy, ktore sa bardzo interesujace.
A gra sie caly czas rozwija, skoro powstaly niedawno gildiowe lochy, to dlaczego nie mialoby powstac wiecej ficzersow, z nowymi itemami i nowymi opcjami indywidualnymi i gildiowymi wlacznie.

Poza tym u mnie dochodzi ten element, ze jestemy gildia znajomych z jsp, wiec jest z kim o tym pogadac, a jednoczesnie toczymy boje gildiowe z najlepszymi na serwerze.
A nasz apetyt rosnie, namawiamy sie na s7, teraz kiedy zaczniemy rowno z innymi i juz sporo wiemy o tej grze, mamy ambicje nie na miejsca 8-9 ( bo teraz taki mamy potencjal gildiowy i od dluzszego czasu jestesmy w top 10 ), ale na top 3. Jezeli wszystko porzadnie zaplanujemy i zbierzemy troche wiecej osob niz tylko nasza gildia JSP TEAM, to mamy na to szanse.


to moze i ja na s7 zaczne ;]
Member
Posts: 1,100
Joined: Nov 22 2009
Gold: 0.03
Warn: 100%
Oct 26 2010 12:41pm
Quote (Pietrzus @ Oct 26 2010 12:21pm)
zeby nie było offtopa

lvl 62 ;O zdobylem lochy rozwalilem grzybka wydropilem :D

moze Travian albo cos podobnego


nudzi ci sie, bo nie jestes w jsp-owskiej gildii
Member
Posts: 9,016
Joined: Oct 17 2005
Gold: 8,492.50
Oct 26 2010 12:42pm
też chętnie zacznę z Wami gre na s7, tym razem hunterem, warrior mi się nie podoba ;)
Member
Posts: 1,100
Joined: Nov 22 2009
Gold: 0.03
Warn: 100%
Oct 26 2010 12:46pm
Quote (MaD_SHaDow @ Oct 26 2010 07:42pm)
też chętnie zacznę z Wami gre na s7, tym razem hunterem, warrior mi się nie podoba ;)


ja gram/gralem wojownikiem i narazie mi sie tylko on podoba i zwiadowca cuz maja sporo life i mozna troche powalczyc
mag w ogole mi tu nie pasuje, odwrotnie do gry diablo 2 z dodatkiem pan zniszczenia
imo warrior najlepszy :)
Member
Posts: 15,922
Joined: Jul 1 2006
Gold: 0.00
Warn: 30%
Oct 26 2010 12:49pm
Quote (dirty11 @ Oct 26 2010 06:46pm)
ja gram/gralem wojownikiem i narazie mi sie tylko on podoba i zwiadowca cuz maja sporo life i mozna troche powalczyc
mag w ogole mi tu nie pasuje, odwrotnie do gry diablo 2 z dodatkiem pan zniszczenia
imo warrior najlepszy  :)


akurat ja na s7 właśnie maga biore :P
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Oct 26 2010 12:54pm
Quote (Donkotjo @ Oct 26 2010 08:49pm)
akurat ja na s7 właśnie maga biore :P


A ja wojownika, bo złapałem doświadczenia i już wiem, że trzeba pompować siłę.
Go Back To Polska Topic List
Prev15859606162720Next
Add Reply New Topic New Poll