d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev15859606162125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 37,698
Joined: Mar 22 2009
Gold: 1.00
Sep 20 2010 02:05pm
Quote (Wujekmisza @ 20 Sep 2010 22:02)
Oby :P. Gdyby nie bylo w tych samochodach kamerek to zapewne za 1 razem bym zdal :D


jak mialem 2 egzamin to deszcz dopierdalal jak choj i myslalem ze piesi mieli dzielone pasy i ich nie przepuscilem
egzaminator powiedzial ze kamerki sa i musi mnie ujebac :(
Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
Sep 20 2010 02:13pm
Quote (Wujekmisza @ 20 Sep 2010 22:02)
Oby :P. Gdyby nie bylo w tych samochodach kamerek to zapewne za 1 razem zdałbym :D


raczej bez koperty to bys mogl zapomniec o zdaniu egzaminu, a zdawalnosc by miala okolo 5%

w peugeocie 207 wlaczajac swiatla drogowe ( dlugie ) lub przeciwmglowe trzeba miec wlaczone swiatla mijania?
Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
Sep 21 2010 08:13am
no wiec, powrocilem z drugiego egzaminu ktory zakonczyl sie na placu manewrowym :|
pierwsze podejscie na luku - zgasl przy ruszeniu
drugie podejscie jakos poszlo, zawalilem przy cofaniu ( najechalem przednim kolem na linie ) wiadomo, egzamin oblany - w sumie przez brak koncentracji odwracajac sie do tylu lewa reka mi poszla w dol gdy chcialem wyprostowac i uratowac jakos sytuacje zaliczylem faila, no nic zdarza sie. egzaminator byl o dziwo bardzo mily, pogadalismy popytal sie ktore podejscie i po jakim czasie - powiedzialem mu, ze drugie i trzy tygodnie przerwy na co on, ze przed egzaminem najlepiej sobie dokupic z 1-2 godziny bo ciezko ten teatrzyk zaliczyc po dluzszej przerwie, dodal jeszcze zebym wiecej tych kwitkow nie kolekcjonowal bo sa drogie, podal reke pozyczyl powodzenia przy nastepnym podejsciu. w porownaniu do tego pana ktorego mialem przy pierwszym egzaminie, ten mimo ze mlody to czlowiek dusza :)
wrocilem do kumpli, posiedzielismy i popatrzylismy jak to ludzie sobie radza. na okolo 15 osob zdalo 2, w tym jedna kobieta poprawila mi humor, ponizej wrzuce moje paint skillsy.
jakas dziewczyna w wieku 19-20 lat wywolana podchodzi do samochodu, nie wiem po co dwa razy maske podnosila ale mniejsza o to, po calej ceremonii sprawdzenia wylosowanych rzeczy egzaminator odwiozl ja na luk, pierwsza proba nie zaliczona ( kangur przy jezdzie do przodu ), drugie podejscie zniszczylo system - mianowicie kobieta ruszyla do przodu, dojezdrza do konca koperty i w tym momencie wciska gaz do spodu, przejezdrza po slupku skreca w prawo i o maly wlos nie roztrzaskuje 2 samochodow, jednego zaparkowanego na parkingu placu manewrowego i swojego, egzaminator jak to zobaczyl micha mu sie tak ucieszyla, ze bez problemu mozna by przeliczyc wszystkie jego zeby - ponizej macie wyrysowane jak to wygladalo :)



sorry za moja interpunkcje i orty ale jestem straszliwie zly na siebie i nie mam do tego glowy :|
Member
Posts: 30,542
Joined: Oct 9 2009
Gold: 1.00
Sep 21 2010 08:15am
Quote (Promote @ Sep 21 2010 04:13pm)
no wiec, powrocilem z drugiego egzaminu ktory zakonczyl sie na placu manewrowym :|
pierwsze podejscie na luku - zgasl przy ruszeniu
drugie podejscie jakos poszlo, zawalilem przy cofaniu ( najechalem przednim kolem na linie ) wiadomo, egzamin oblany - w sumie przez brak koncentracji odwracajac sie do tylu lewa reka mi poszla w dol gdy chcialem wyprostowac i uratowac jakos sytuacje zaliczylem faila, no nic zdarza sie. egzaminator byl o dziwo bardzo mily, pogadalismy popytal sie ktore podejscie i po jakim czasie - powiedzialem mu, ze drugie i trzy tygodnie przerwy na co on, ze przed egzaminem najlepiej sobie dokupic z 1-2 godziny bo ciezko ten teatrzyk zaliczyc po dluzszej przerwie, dodal jeszcze zebym wiecej tych kwitkow nie kolekcjonowal bo sa drogie, podal reke pozyczyl powodzenia przy nastepnym podejsciu. w porownaniu do tego pana ktorego mialem przy pierwszym egzaminie, ten mimo ze mlody to czlowiek dusza :)
wrocilem do kumpli, posiedzielismy i popatrzylismy jak to ludzie sobie radza. na okolo 15 osob zdalo 2, w tym jedna kobieta poprawila mi humor, ponizej wrzuce moje paint skillsy.
jakas dziewczyna w wieku 19-20 lat wywolana podchodzi do samochodu, nie wiem po co dwa razy maske podnosila ale mniejsza o to, po calej ceremonii sprawdzenia wylosowanych rzeczy egzaminator odwiozl ja na luk, pierwsza proba nie zaliczona ( kangur przy jezdzie do przodu ), drugie podejscie zniszczylo system - mianowicie kobieta ruszyla do przodu, dojezdrza do konca koperty i w tym momencie wciska gaz do spodu, przejezdrza po slupku skreca w prawo i o maly wlos nie roztrzaskuje 2 samochodow, jednego zaparkowanego na parkingu placu manewrowego i swojego, egzaminator jak to zobaczyl micha mu sie tak ucieszyla, ze bez problemu mozna by przeliczyc wszystkie jego zeby - ponizej macie wyrysowane jak to wygladalo :)

http://i53.tinypic.com/257ogpk.jpg

sorry za moja interpunkcje i orty ale jestem straszliwie zly na siebie i nie mam do tego glowy :|


beka z niej
Member
Posts: 37,698
Joined: Mar 22 2009
Gold: 1.00
Sep 21 2010 08:17am
Quote (Promote @ 21 Sep 2010 16:13)
no wiec, powrocilem z drugiego egzaminu ktory zakonczyl sie na placu manewrowym :|
pierwsze podejscie na luku - zgasl przy ruszeniu
drugie podejscie jakos poszlo, zawalilem przy cofaniu ( najechalem przednim kolem na linie ) wiadomo, egzamin oblany - w sumie przez brak koncentracji odwracajac sie do tylu lewa reka mi poszla w dol gdy chcialem wyprostowac i uratowac jakos sytuacje zaliczylem faila, no nic zdarza sie. egzaminator byl o dziwo bardzo mily, pogadalismy popytal sie ktore podejscie i po jakim czasie - powiedzialem mu, ze drugie i trzy tygodnie przerwy na co on, ze przed egzaminem najlepiej sobie dokupic z 1-2 godziny bo ciezko ten teatrzyk zaliczyc po dluzszej przerwie, dodal jeszcze zebym wiecej tych kwitkow nie kolekcjonowal bo sa drogie, podal reke pozyczyl powodzenia przy nastepnym podejsciu. w porownaniu do tego pana ktorego mialem przy pierwszym egzaminie, ten mimo ze mlody to czlowiek dusza :)
wrocilem do kumpli, posiedzielismy i popatrzylismy jak to ludzie sobie radza. na okolo 15 osob zdalo 2, w tym jedna kobieta poprawila mi humor, ponizej wrzuce moje paint skillsy.
jakas dziewczyna w wieku 19-20 lat wywolana podchodzi do samochodu, nie wiem po co dwa razy maske podnosila ale mniejsza o to, po calej ceremonii sprawdzenia wylosowanych rzeczy egzaminator odwiozl ja na luk, pierwsza proba nie zaliczona ( kangur przy jezdzie do przodu ), drugie podejscie zniszczylo system - mianowicie kobieta ruszyla do przodu, dojezdrza do konca koperty i w tym momencie wciska gaz do spodu, przejezdrza po slupku skreca w prawo i o maly wlos nie roztrzaskuje 2 samochodow, jednego zaparkowanego na parkingu placu manewrowego i swojego, egzaminator jak to zobaczyl micha mu sie tak ucieszyla, ze bez problemu mozna by przeliczyc wszystkie jego zeby - ponizej macie wyrysowane jak to wygladalo :)

http://i53.tinypic.com/257ogpk.jpg

sorry za moja interpunkcje i orty ale jestem straszliwie zly na siebie i nie mam do tego glowy :|


ja po 2 tez bylem strasznie wkurwiony :fume:

po 3 mialem spoko goscia i dalej zajechalem wiec po drodze troche z nim pogadalem i jakos mi sie humor polepszyl delikatnie
Member
Posts: 3,043
Joined: Aug 19 2009
Gold: 128.00
Warn: 10%
Sep 21 2010 08:21am
Quote (Promote @ Sep 21 2010 02:13pm)
no wiec, powrocilem z drugiego egzaminu ktory zakonczyl sie na placu manewrowym :|
pierwsze podejscie na luku - zgasl przy ruszeniu
drugie podejscie jakos poszlo, zawalilem przy cofaniu ( najechalem przednim kolem na linie ) wiadomo, egzamin oblany - w sumie przez brak koncentracji odwracajac sie do tylu lewa reka mi poszla w dol gdy chcialem wyprostowac i uratowac jakos sytuacje zaliczylem faila, no nic zdarza sie. egzaminator byl o dziwo bardzo mily, pogadalismy popytal sie ktore podejscie i po jakim czasie - powiedzialem mu, ze drugie i trzy tygodnie przerwy na co on, ze przed egzaminem najlepiej sobie dokupic z 1-2 godziny bo ciezko ten teatrzyk zaliczyc po dluzszej przerwie, dodal jeszcze zebym wiecej tych kwitkow nie kolekcjonowal bo sa drogie, podal reke pozyczyl powodzenia przy nastepnym podejsciu. w porownaniu do tego pana ktorego mialem przy pierwszym egzaminie, ten mimo ze mlody to czlowiek dusza :)
wrocilem do kumpli, posiedzielismy i popatrzylismy jak to ludzie sobie radza. na okolo 15 osob zdalo 2, w tym jedna kobieta poprawila mi humor, ponizej wrzuce moje paint skillsy.
jakas dziewczyna w wieku 19-20 lat wywolana podchodzi do samochodu, nie wiem po co dwa razy maske podnosila ale mniejsza o to, po calej ceremonii sprawdzenia wylosowanych rzeczy egzaminator odwiozl ja na luk, pierwsza proba nie zaliczona ( kangur przy jezdzie do przodu ), drugie podejscie zniszczylo system - mianowicie kobieta ruszyla do przodu, dojezdrza do konca koperty i w tym momencie wciska gaz do spodu, przejezdrza po slupku skreca w prawo i o maly wlos nie roztrzaskuje 2 samochodow, jednego zaparkowanego na parkingu placu manewrowego i swojego, egzaminator jak to zobaczyl micha mu sie tak ucieszyla, ze bez problemu mozna by przeliczyc wszystkie jego zeby - ponizej macie wyrysowane jak to wygladalo :)

http://i53.tinypic.com/257ogpk.jpg

sorry za moja interpunkcje i orty ale jestem straszliwie zly na siebie i nie mam do tego glowy :|


haahha jakby skasowala elke to by byl wyczyn
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 21 2010 08:22am
Mam pytanko. Na luku jadac tylem obejrzeliście sie chociaż raz przez ramie do tylu?? Jesli tak to w ktorym momencie??
Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
Sep 21 2010 08:24am
Quote (Wujekmisza @ 21 Sep 2010 16:22)
Mam pytanko. Na luku jadac tylem obejrzeliście sie chociaż raz przez ramie do tylu?? Jesli tak to w ktorym momencie??


prostujesz sobie na prawym lusterku zeby widziec linie, a pozniej ustawiasz srodkowy slupek na srodku tylnej szyby i co jakis czas zerkasz w prawe lusterko czy jedziesz prosto :)
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 21 2010 08:26am
Quote (Promote @ Sep 21 2010 02:24pm)
prostujesz sobie na prawym lusterku zeby widziec linie, a pozniej ustawiasz srodkowy slupek na srodku tylnej szyby i co jakis czas zerkasz w prawe lusterko czy jedziesz prosto :)


Wiem ale czy musieliscie choc raz spojrzeć sie do tylu ( odwrocic glowe do tylu ) czy nie?
Member
Posts: 11,995
Joined: Feb 12 2009
Gold: 0.00
Sep 21 2010 08:26am
Quote (Promote @ Sep 21 2010 02:24pm)
prostujesz sobie na prawym lusterku zeby widziec linie, a pozniej ustawiasz srodkowy slupek na srodku tylnej szyby i co jakis czas zerkasz w prawe lusterko czy jedziesz prosto :)


ciezszy sposob ;d lepiej to zrobic schematycznie, oby zdac ;] pozniej sie nauczysz ladnie cofac z lusterkami itp ^^
Go Back To Polska Topic List
Prev15859606162125Next
Add Reply New Topic New Poll