d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev158596061621019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,881
Joined: Apr 17 2008
Gold: 15.00
Feb 2 2011 03:25pm
Quote (BeQuiet @ 2 Feb 2011 22:22)
nawet wiem po co

http://www.youtube.com/watch?v=zv3S_g5JW9Q


;DDDDDDDDD

tu masz w mojej wersji :D

http://www.youtube.com/watch?v=-TFBgf5gXYg
Member
Posts: 10,262
Joined: Mar 13 2005
Gold: 801.64
Feb 2 2011 06:07pm
Quote (l1pa @ Feb 2 2011 07:44pm)
ło kurwa :o
wałek kradziony czy bez papieroów ?


ludzie ogarnicje sie ;) 7k to normalna cena jak na takie uszkodzenia, naprawy takich rzeczy sa drogie, wiec auto nie moze duzo kosztowac. gdybys chcial to robic w autoryzowanym serwisie zaplacilbys okolo 10tys zl. takie sa ceny, dlatego wartosc tak uszkodzonego auta podczas sprzedazy bardzo maleje, okolo dwuktornie, bo dobre auto w tym roczniku to jakies 15k max. tak to pewnie zrobisz ze te kilka k zl, ale nigdy nie masz gwarancji ze za kilka lat takie klepanie u blacharza nie ubroci sie przeciwko tobie i zacznie sie sypac. chociaz gdybym mial wybierac to tez robil bym na wlasna reke u blacharza zeby zaoszczedzic.

This post was edited by kulka on Feb 2 2011 06:08pm
Member
Posts: 7,200
Joined: Aug 15 2009
Gold: 144.00
Feb 2 2011 06:45pm
Quote (pezet44 @ Feb 2 2011 10:09pm)


ja cię ! za 11 zika taka bumka <3

btw słyszałem o tym ktoś pisał na forum ,ale widząc taką bumke za 11 zl to też bym nie podarował !


Quote (VolveR @ Feb 2 2011 06:49pm)
Zrobiłem foty swojej nowej Laguny, zanim pójdzie do klepania. Tak to w tej chwili wygląda.

http://img20.imageshack.us/img20/556/zdjcie0075o.jpg
http://img717.imageshack.us/img717/3504/zdjcie0073a.jpg


ta honda w tle fajniejsza :)

This post was edited by Tom_asz on Feb 2 2011 06:54pm
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Feb 3 2011 01:12pm
Pewnie dla niektórych będzie to beton, ale patrzyłem sobie dzisiaj na wykres turbo diesli z hamowni, i doszedłem do wniosku ze wykorzystujemy w nich ok 30-50% mocy silnika jeśli chodzi o KM.
Member
Posts: 21,335
Joined: Dec 13 2004
Gold: 1,234.00
Feb 3 2011 01:49pm
Quote (kulka @ 3 Feb 2011 02:07)
ludzie ogarnicje sie ;) 7k to normalna cena jak na takie uszkodzenia, naprawy takich rzeczy sa drogie, wiec auto nie moze duzo kosztowac. gdybys chcial to robic w autoryzowanym serwisie zaplacilbys okolo 10tys zl. takie sa ceny, dlatego wartosc tak uszkodzonego auta podczas sprzedazy bardzo maleje, okolo dwuktornie, bo dobre auto w tym roczniku to jakies 15k max. tak to pewnie zrobisz ze te kilka k zl, ale nigdy nie masz gwarancji ze za kilka lat takie klepanie u blacharza nie ubroci sie przeciwko tobie i zacznie sie sypac. chociaz gdybym mial wybierac to tez robil bym na wlasna reke u blacharza zeby zaoszczedzic.


pierdolisz jak polamany.
Member
Posts: 5,215
Joined: Aug 16 2008
Gold: 10.12
Feb 3 2011 01:50pm
Quote (bustersss @ Feb 3 2011 09:49pm)
pierdolisz jak polamany.


low king piszczeled.

This post was edited by 69Raphael on Feb 3 2011 01:50pm
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Feb 3 2011 01:50pm
Quote (69Raphael @ Feb 3 2011 08:50pm)
low king piszczeled.


LOL LOW KICK JAK COS ^_^ :lol:
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Feb 3 2011 02:00pm
Quote (l1pa @ Feb 3 2011 08:50pm)
LOL LOW KICK JAK COS ^_^ :lol:


nie oglądałeś low kinga??
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Feb 4 2011 08:54am
nowy aku padl po tygodniu nie uzywania :cry:

This post was edited by Kathorga on Feb 4 2011 08:57am
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Feb 4 2011 09:20am
Quote (Kathorga @ Feb 4 2011 03:54pm)
nowy aku padl po tygodniu nie uzywania :cry:


Prostownik i do przodu ;)
Go Back To Polska Topic List
Prev158596061621019Next
Add Reply New Topic New Poll