Quote (pezet44 @ Feb 2 2011 10:09pm)
ja cię ! za 11 zika taka bumka
btw słyszałem o tym ktoś pisał na forum ,ale widząc taką bumke za 11 zl to też bym nie podarował !
Quote (VolveR @ Feb 2 2011 06:49pm)
Zrobiłem foty swojej nowej Laguny, zanim pójdzie do klepania. Tak to w tej chwili wygląda.
http://img20.imageshack.us/img20/556/zdjcie0075o.jpg
http://img717.imageshack.us/img717/3504/zdjcie0073a.jpg
ta honda w tle fajniejsza
This post was edited by Tom_asz on Feb 2 2011 06:54pm