d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev15859606162268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Jan 20 2011 04:07pm
Quote (TheEmbrion @ Jan 20 2011 11:48pm)
http://img838.imageshack.us/img838/2899/p1202269.jpg

Cudem odratowane. :D

Jak ktoś zgadnie, jaki to gatunek (i młode dożyją do L1, aktualnie są N1, czyli jeszcze dwie wylinki), wysyłam jednego jako nagrodę, na swój koszt. ^_^


ale fajne...

Smithi?
Banned
Posts: 463
Joined: May 28 2010
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jan 20 2011 04:14pm
E. murinus
Member
Posts: 3,845
Joined: Sep 10 2006
Gold: 0.00
Jan 20 2011 04:22pm
Quote (myr00n @ 21 Jan 2011 00:05)
P. Irminia

Totalny strzał

Drugi strzał oddam na powiedzmy avicularię versicolor.


P. irminia, trafiony zatopiony, poszło szybciej niż myślałem. :) Będę na bieżąco dawał znać, jak rozwijają się młode, jak chociaż jeden przetrwa do L1, leci do Ciebie. ;)
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Jan 20 2011 04:32pm
Quote (TheEmbrion @ 20 Jan 2011 23:22)
P. irminia, trafiony zatopiony, poszło szybciej niż myślałem. :) Będę na bieżąco dawał znać, jak rozwijają się młode, jak chociaż jeden przetrwa do L1, leci do Ciebie. ;)


Haha, dzięki !:)
Member
Posts: 13,050
Joined: Dec 1 2004
Gold: 434.00
Jan 20 2011 04:35pm
O masz a mi właśnie samczyk irmini dorósł mogłem na to stawiać :)
Za 2 tyg jak kolegi samiczka sie naje dobrze po wylince będe też dopuszczac :)
Member
Posts: 38
Joined: Jan 20 2011
Gold: 0.50
Jan 21 2011 12:34am
<i tam wystarczy swinka morska :p
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Jan 21 2011 11:12am
Quote (TheEmbrion @ Jan 20 2011 10:22pm)
P. irminia, trafiony zatopiony, poszło szybciej niż myślałem. :) Będę na bieżąco dawał znać, jak rozwijają się młode, jak chociaż jeden przetrwa do L1, leci do Ciebie. ;)


znajac Ciebie wydaje mi sie, ze bedzie to jakis trudno dostepny pajak. razem z ziomeczgiem sie zastanowie nad tym, moze dam dzisiaj moj typ :D

This post was edited by HillOvCypress on Jan 21 2011 11:13am
Member
Posts: 3,688
Joined: Aug 19 2010
Gold: 0.00
Warn: 30%
Jan 21 2011 11:31am
Quote (HillOvCypress @ Jan 21 2011 07:12pm)
znajac Ciebie wydaje mi sie, ze bedzie to jakis trudno dostepny pajak. razem z ziomeczgiem sie zastanowie nad tym, moze dam dzisiaj moj typ :D


THIS
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Jan 21 2011 01:18pm
Quote (sgd53 @ Jan 18 2011 01:34pm)
nie ma okreslonego czasu w ktorym pajak bedzie linial, zalezy od osobnika, warunkow, 'widzimisie' i wielu wielu innych, moze liniec systematycznie co ~miesiac ale moze tez miec przerwy dluzsze


i od tego jak czesto sie go karmi
Member
Posts: 13,050
Joined: Dec 1 2004
Gold: 434.00
Jan 21 2011 09:44pm
Go Back To Polska Topic List
Prev15859606162268Next
Add Reply New Topic New Poll