d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev15859606162495Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Aug 4 2010 03:02am
Quote (m4rc1n3k @ Aug 4 2010 08:50am)
zywiec powiedz mi jak przejsc najszybciej ta misje z ogista sciana co sie przesuwa bo tam utknalem


na prawo sie przesuwasz i oczywiscie baze tez buduujesz blizej wroga ;p przy tym twoje wojsko koweruje ci roboli i tyle :D
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Aug 4 2010 05:14am
koweruje ? i jakie jednostki banshhe + maruderzy ?
Member
Posts: 1,314
Joined: Sep 2 2009
Gold: 14.00
Warn: 10%
Aug 4 2010 05:21am
uuuuu widze w fuj cfaniakow sie porobilo, ktos 1v1 w sc1 ? :D
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Aug 4 2010 05:22am
w sc1 moge tylko zagrac w poker defence
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Aug 4 2010 05:52am
Quote (radaradarada @ Aug 4 2010 11:21am)
uuuuu widze w fuj cfaniakow sie porobilo, ktos 1v1 w sc1 ? :D


Haha za slaby jestes :D
Sc1 umiera.

This post was edited by kefir on Aug 4 2010 05:53am
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 4 2010 06:12am
Quote (cOr @ 4 Aug 2010 00:49)
dzieje sie tak tylko w placement matchach ew w bronze league
mozliwe, na nizszych ligach raczej nie ma zbyt duzo at

Quote (zYwi3c @ 4 Aug 2010 09:09)
Btw. pytanko do tych do ukonczyli kampanie, przesliscie "Secret Mission" ? :>

http://www.youtube.com/watch?v=afTTeRh4C3A
ominalem ja, ale przechodze teraz powoli kampanie jeszcze raz po raz drugi na hard wiec teraz zrobie :d
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Aug 4 2010 06:46am
Quote (luksus @ 3 Aug 2010 23:54)
ale jestem wkurwiony fest. 4v4 tylko 1 mecz wygralem, zawsze kurwa jestem 1-2 jezeli chodzi o wynik, ale jebany matchmaking wrzuca patalachow do teamu ktorzy chyba kurwa graja bez rak i prosza o mineraly. przestalem grac w LoL'a bo sie stresowalem ze jest matchmaking do dupy, wrzucalo bezmozgow do druzyny mimo wysokiego elo, teraz tutaj taki numer... to jest kurwa niefart.. w 2v2 jeszcze ludzie ogarniali i szlo wygrac, a w 3v3 na takich dysintelektow trafialem ze glowa mala.. az sie boje 4v4 zagrac


ja mam we friendliscie z 12 osob, z czego okolo 8 z jsp, wiec ludzi tu pod dostatkiem, tak z pamieci w sc2 na multi graja kefir, kuebk, volver, gooster, axel_pl, c0r, zywiec, w pyte ludzi. popros o id ludzi, a team na pewno sie skleci :) moje wentyl/516, czasem moge zagrac teamowke, chociaz teraz bardziej sie nastawiam na 1v1.
Member
Posts: 25,017
Joined: Aug 18 2008
Gold: 1.50
Aug 4 2010 10:07am
loguje wam sie bez problemu ? bo mi sie loguje a pozniej jak sie portret pokazuje to nie pisze tam ze to ja i kiedy ostatnio wszedlem i nie ma portetu klikam wejdz i nic ;/
Member
Posts: 1,196
Joined: Apr 26 2010
Gold: 0.00
Aug 4 2010 10:12am
Quote (Zix_X @ Aug 4 2010 06:07pm)
loguje wam sie bez problemu ? bo mi sie loguje a pozniej jak sie portret pokazuje to nie pisze tam ze to ja i kiedy ostatnio wszedlem i nie ma portetu klikam wejdz i nic ;/


no tez, rano gralem bez problemu a teraz kurwa cos nie dziala -_-

NO JA CIE KURWA PIERDOLE CZEMU NIE MOGE SIE ZA\LOGOWAC, NIE DOSC ZE DOPIERO DZISIAJ MI PRZYSLALI TO SIE JESZCZE NIE DA GRAC NO RAGE JA NIE MOGE

This post was edited by PaleNisko69 on Aug 4 2010 10:14am
Member
Posts: 719
Joined: Nov 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 40%
Aug 4 2010 10:16am
oddawac be ena kurwy : /
Go Back To Polska Topic List
Prev15859606162495Next
Add Reply New Topic New Poll