Quote (luksus @ 3 Aug 2010 23:54)
ale jestem wkurwiony fest. 4v4 tylko 1 mecz wygralem, zawsze kurwa jestem 1-2 jezeli chodzi o wynik, ale jebany matchmaking wrzuca patalachow do teamu ktorzy chyba kurwa graja bez rak i prosza o mineraly. przestalem grac w LoL'a bo sie stresowalem ze jest matchmaking do dupy, wrzucalo bezmozgow do druzyny mimo wysokiego elo, teraz tutaj taki numer... to jest kurwa niefart.. w 2v2 jeszcze ludzie ogarniali i szlo wygrac, a w 3v3 na takich dysintelektow trafialem ze glowa mala.. az sie boje 4v4 zagrac
ja mam we friendliscie z 12 osob, z czego okolo 8 z jsp, wiec ludzi tu pod dostatkiem, tak z pamieci w sc2 na multi graja kefir, kuebk, volver, gooster, axel_pl, c0r, zywiec, w pyte ludzi. popros o id ludzi, a team na pewno sie skleci

moje wentyl/516, czasem moge zagrac teamowke, chociaz teraz bardziej sie nastawiam na 1v1.