d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev158596061625001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 21,836
Joined: Jan 15 2008
Gold: 70,210.00
Sep 14 2010 11:49am
Quote (ARRY @ 14 Sep 2010 19:45)
spierdolilem sprawe, moglem obstawic cala pozostala wyplate na lyon, mialbym na nastepny semestr w szkole :D


Lyon nie jest aż takim pewniakiem :)
Banned
Posts: 1,722
Joined: Aug 1 2010
Gold: 0.00
Sep 14 2010 11:52am
Quote (Dami @ Sep 14 2010 07:49pm)
Lyon nie jest aż takim pewniakiem :)


widzałem defensywe schalke w poprzedni weekend
z taka gra mogli by miec problem z poradzeniem sobie z napastnikami polskiej ektraklasy imho
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Sep 14 2010 11:53am
Schalke przegrała chyba wszystkie mecze w tym sezonie ? :unsure:
Member
Posts: 8,617
Joined: Oct 17 2006
Gold: 5.55
Sep 14 2010 11:54am
Quote (Feye @ Sep 14 2010 06:53pm)
Schalke przegrała chyba wszystkie mecze w tym sezonie ? :unsure:


Tak, ma 0 punktów.
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Sep 14 2010 11:55am
Quote (Feye @ 14 Sep 2010 13:53)
Schalke przegrała chyba wszystkie mecze w tym sezonie ? :unsure:


chyba nie wszystkie ale nic nie wygrali
raul tez formy nie ma
Banned
Posts: 1,722
Joined: Aug 1 2010
Gold: 0.00
Sep 14 2010 11:55am
Quote (Feye @ Sep 14 2010 07:53pm)
Schalke przegrała chyba wszystkie mecze w tym sezonie ? :unsure:


tak, przegrało

Quote (Patryk1991 @ Sep 14 2010 07:55pm)
chyba nie wszystkie ale nic nie wygrali
raul tez formy nie ma


jak ma miec forme kiedy w ofensywie moze liczyc tylko na huntelara?
nie ma nikogo kreatywnego w drugiej lini, a defensywe lepiej pozostawic bez komentarza.

This post was edited by ARRY on Sep 14 2010 11:56am
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Sep 14 2010 11:57am
Quote (Patryk1991 @ 14 Sep 2010 19:55)
chyba nie wszystkie ale nic nie wygrali
raul tez formy nie ma


Raul powinien sobie dać już spokój sezon temu.

Quote (ARRY @ 14 Sep 2010 19:55)
tak, przegrało


jak zwał tak zwał ^_^ Bundesliga sucks anyway.
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Sep 14 2010 11:58am
Quote (Feye @ 14 Sep 2010 13:57)
Raul powinien sobie dać już spokój sezon temu.



jak zwał tak zwał ^_^ Bundesliga sucks anyway.


tez sadze ze powienien zakonczyc kariere w realu :(
Banned
Posts: 1,722
Joined: Aug 1 2010
Gold: 0.00
Sep 14 2010 11:59am
Quote (Feye @ Sep 14 2010 07:57pm)
Raul powinien sobie dać już spokój sezon temu.



jak zwał tak zwał ^_^ Bundesliga sucks anyway.


ta sux, imo to jedna z ciekawszych lig w europie o ile nie najciekawsza.
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Sep 14 2010 12:01pm
Quote (ARRY @ 14 Sep 2010 19:59)
ta sux, imo to jedna z ciekawszych lig w europie o ile nie najciekawsza.


oj, nie ma się co okłamywać. Najciekawsza to Premier League, bez apelacyjnie.
Go Back To Polska Topic List
Prev158596061625001Next
Closed New Topic New Poll