Quote (Feye @ Sep 14 2010 07:53pm)
Schalke przegrała chyba wszystkie mecze w tym sezonie ?

tak, przegrało
Quote (Patryk1991 @ Sep 14 2010 07:55pm)
chyba nie wszystkie ale nic nie wygrali
raul tez formy nie ma
jak ma miec forme kiedy w ofensywie moze liczyc tylko na huntelara?
nie ma nikogo kreatywnego w drugiej lini, a defensywe lepiej pozostawic bez komentarza.
This post was edited by ARRY on Sep 14 2010 11:56am