Quote (colos @ Sep 3 2010 06:09pm)
pochwale sie anime ktore ogladam,fairy tail,musze powiedziec ze ta kreska jest o wiele lepsza niz ta przy one piece ,gdyby op mialo taka kreche to moze bym ogladal ale nieee
z tym anime jestem na bierzaco ...ogolnie lekkie anime charakterystyczne dla shouenow .. troche komedii , walk , dramatu , przygody itd
i jak dla mnie zapowiada sie zajbeiscie nastepny dlugi tasiemiec rodem z brazyli