d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev15859606162717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,725
Joined: Jan 27 2009
Gold: 1,000.00
Sep 3 2010 12:09pm
pochwale sie anime ktore ogladam,fairy tail,musze powiedziec ze ta kreska jest o wiele lepsza niz ta przy one piece ,gdyby op mialo taka kreche to moze bym ogladal ale nieee
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Sep 3 2010 12:18pm
Quote (colos @ Sep 3 2010 06:09pm)
pochwale sie anime ktore ogladam,fairy tail,musze powiedziec ze ta kreska jest o wiele lepsza niz ta przy one piece ,gdyby op mialo taka kreche to moze bym ogladal ale nieee


z tym anime jestem na bierzaco ...ogolnie lekkie anime charakterystyczne dla shouenow .. troche komedii , walk , dramatu , przygody itd

i jak dla mnie zapowiada sie zajbeiscie nastepny dlugi tasiemiec rodem z brazyli
Member
Posts: 9,546
Joined: Aug 18 2006
Gold: 650.00
Sep 3 2010 12:21pm
ktos sie orientuje kiedy hellsing ova 8?
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Sep 3 2010 12:30pm
Quote (ruski2516 @ Sep 3 2010 06:21pm)
ktos sie orientuje kiedy hellsing ova 8?


chyba jedynie sami tworcy
Member
Posts: 534
Joined: Mar 10 2006
Gold: 53.29
Sep 3 2010 12:32pm
Quote (ruski2516 @ Sep 3 2010 06:21pm)
ktos sie orientuje kiedy hellsing ova 8?


Z tego co wyczytałem to początkiem przyszłego roku ma pojawić się na necie.

This post was edited by ZipQ on Sep 3 2010 12:40pm
Member
Posts: 23,725
Joined: Jan 27 2009
Gold: 1,000.00
Sep 3 2010 12:36pm
Quote (marvolo @ 3 Sep 2010 19:18)
z tym anime jestem na bierzaco ...ogolnie lekkie anime charakterystyczne dla shouenow .. troche komedii , walk , dramatu , przygody  itd

i jak dla mnie zapowiada sie zajbeiscie nastepny dlugi tasiemiec rodem z brazyli


gz sig :D
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Sep 3 2010 12:42pm
Quote (colos @ Sep 3 2010 06:36pm)
gz sig :D


hehe moze znajde jakis ciekawszy motyw ^^ ...jak masz podobne anime do tego to zapodawaj bo mi szczegolnie do gustu przypadlo :)

This post was edited by marvolo on Sep 3 2010 12:43pm
Member
Posts: 23,725
Joined: Jan 27 2009
Gold: 1,000.00
Sep 3 2010 12:58pm
teraz nie ogladam po kilka anime w tygodniu bo szkola a szykuje sie tyle przedmiotow ze hoho ;c weekend to moze skoncze fairy tail,nie znam podobnych do kaicho wa maid sama
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Sep 3 2010 12:59pm
Quote (colos @ Sep 3 2010 06:58pm)
teraz nie ogladam po kilka anime w tygodniu bo szkola a szykuje sie tyle przedmiotow ze hoho ;c weekend to moze skoncze fairy tail,nie znam podobnych do kaicho wa maid sama


hehe ciezko o cos w ten desen ^^ przewaznie kolesie w tego typach anime to pizdusie
Member
Posts: 23,725
Joined: Jan 27 2009
Gold: 1,000.00
Sep 3 2010 01:09pm
Quote (marvolo @ 3 Sep 2010 19:59)
hehe ciezko o cos w ten desen ^^ przewaznie kolesie w tego typach anime to pizdusie


to denerwuje jak glowny bohater dostanie strzala i pada...
Go Back To Polska Topic List
Prev15859606162717Next
Add Reply New Topic New Poll